Βρισηίδα Ανδριώτου: Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει – «Το έχω από πότε που γύρισα από το Survivor»

23:02 - 02/08/2022

Για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει με την υγεία της και τη δυσφορία που νιώθει, μετά τη συμμετοχή της στο Survivor, […] The post Βρισηίδα Ανδριώτου: Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει – «Το έχω από πότε που γύρισα από το Survivor» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου: Αποκάλυψε το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μετά το Survivor

«Θα αρχίσω θεραπεία από Σεπτέμβριο», είπε η instagrammer

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μετά το Survivor

Η Βρισηίδα Ανδριώτου μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram...

Διαβάστε το στο Zougla

Βρισηίδα Ανδριώτου: Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μετά το Survivor

  Η Βρισηίδα Ανδριώτου μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αποκάλυψε το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί μετά το Survivor. Το...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: Αυτό είναι το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί μετά το Survivor

Το πρόβλημα της υγείας της, που την ταλαιπωρεί μετά το Survivor αποκάλυψε σε story της η Βρισηίδα Ανδριώτου.Το πρόβλημα της υγείας της, που την ταλαιπωρεί μετά το Survivor αποκάλυψε σε story της η Βρισηίδα Ανδριώτου.Η πρώην παίκτρια του ριάλιτι αποκάλυψε πως έχει κόπωση ενώ όπως είπε σύντομα θα υποβληθεί και σε αιματολογικές εξετάσεις. «Δεν έχω κορώνα. Το έχω από πότε που γύρισα από το παιχνίδι. Πρέπει οι αιματολογικές μου να είναι στον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: Το πρόβλημα υγείας μετά το Survivor

Η Βρισηίδα Ανδριώτου έσπευσε να ξεκαθαρίσει πως δεν νοσεί από κορωνοϊό και πως η κούραση και η ατονία που νιώθει είναι από άλλους λόγους.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: Αποκάλυψε το πρόβλημα υγείας που έχει-  «Θα αρχίσω θεραπεία από Σεπτέμβριο»

Η Βρισηίδα Ανδριώτου μετά τη συμμετοχή της στο Survivor αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα με την υγεία της, Η instagrammer που επικοινωνεί με τους διαδικτυακούς της φίλους σε ένα βίντεο που ανέβασε μίλησε ανοιχτά για όσα της… άφησαν οι έξι μήνες παραμονής στο ριάλιτι επιβίωσης.«Επειδή θα αρχίσετε να λέτε για κορώνα, δεν έχω. Το έχω από πότε που γύρισα από το […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει

«Το έχω από πότε που γύρισα από το Survivor»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»