Σταύρος Ψυχάρης: Θλίψη και ανείπωτος πόνος στην κηδεία του στο Α’ Νεκροταφείο

11:54 - 04/08/2022

Το «τελευταίο αντίο» στον Σταύρο Ψυχάρη στο Α’ Ννεκροταφείο είπαν συγγενείς, φίλοι και άνθρωποι που τον To άρθρο Σταύρος Ψυχάρης: Θλίψη και ανείπωτος πόνος στην κηδεία του στο Α’ Νεκροταφείο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Ψυχάρης: Η κηδεία του στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών

Το τελευταίο αντίο στον εκδότη Σταύρο Ψυχάρη απέτειναν σε κλίμα συγκίνησης συγγενείς, φίλοι και συνάδελφοι σήμερα το πρωί στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών. Κοντά στην οικογένεια του εκλιπόντος, τη σύζυγό του, Χρίστινα Τσούτσουρα με τις κόρες τους Χριστίνα και Σοφία, τους γιους του, Παναγιώτη και Ανδρέα και τα εγγόνια του, βρέθηκαν πολλά πρόσωπα του επιχειρηματικού, πολιτικού […] Το άρθρο Σταύρος Ψυχάρης: Η κηδεία του στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»