Βρισηίδα Ανδριώτου – Σπύρος Μαρτίκας: Το πρώτο ταξίδι στο εξωτερικό ως ζευγάρι – «Έχω μπλέξει με έναν bon viveur»

14:40 - 05/08/2022

Αχώριστοι είναι η Βρισηίδα Ανδριώτου και ο Σπύρος Μαρτίκας μετά το Survivor. Οι δυο τους, και επισήμως ζευγάρι πια, ανταλλάσσουν καυτά To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου – Σπύρος Μαρτίκας: Το πρώτο ταξίδι στο εξωτερικό ως ζευγάρι – «Έχω μπλέξει με έναν bon viveur» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου - Σπύρος Μαρτίκας: Ταξίδι στο εξωτερικό για το ζευγάρι

«Έχω μπλέξει με έναν μπον βιβέρ», είπε το μοντέλο για τον σύντροφό του - Δείτε το βίντεο που ανάρτησε στα social media

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου – Σπύρος Μαρτίκας: Ο προορισμός που επέλεξαν για το πρώτο τους ταξίδι στο εξωτερικό

Στην Τουλούζη βρίσκονται από χθες ο Σπύρος Μαρτίκας και η Βρισηίδα Ανδριώτου. Το ζευγάρι που γνωρίστηκε στον Άγιο Μαυρίκιο κάτω από τις δύσκολες συνθήκες του Survivor, ζει τώρα τον έρωτά του εκτός παιχνιδιού και ταξιδεύει με κάθε ευκαιρία σε νέους προορισμούς. Μετά την Πάρο, τη Μύκονο και τη Χαλκιδική, ο Σπύρος Μαρτίκας και η Βρισηίδα […] The post Βρισηίδα Ανδριώτου – Σπύρος Μαρτίκας: Ο προορισμός που επέλεξαν για το πρώτο τους ταξίδι στο εξωτερικό appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βασίλης Καρράς: Τρείς μήνες από τον θάνατό του – Την Κυριακή το μνημόσυνο στη μνήμη του

Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος: Είναι ζευγάρι και εκτός «Σασμού»; Τι είπε η Σταματίνα Τσιμτσιλή

Πέτρος Ιακωβίδης: Το TLIFE στην παρουσίαση των νέων του τραγουδιών – Φωτογραφίες

Μαριέττα Χρουσαλά: Το ταξίδι στο Λονδίνο με τον Λέοντα Πατίτσα και το χλιδάτο πάρτι που έδωσαν το παρών – Φωτογραφίες

Survivor: Η Χρύσα Χατζηγεωργίου η τέταρτη υποψήφια προς αποχώρηση

Ιωάννα Σουλιώτη: «Δεν έχω υπογράψει ακόμα για το “Real Housewives”, θα είμαστε οι ίδιες που ήμασταν»