Anne Heche: Εγκεφαλικά νεκρή η ηθοποιός – «Δεν πρόκειται να επιβιώσει» η πρώην σύντροφος της Έλεν Ντε Τζένερις

09:32 - 12/08/2022

«Δεν αναμένεται να επιβιώσει» η ηθοποιός και πρώην σύντροφος της Έλεν Ντε Τζένερις, Anne Heche, καθώς σύμφωνα με την οικογένειά της είναι εγκεφαλικά νεκρή και παραμένει σε μηχανική υποστήριξη μέχρι να διαπιστωθεί εάν υπάρχουν στο σώμα της όργανα κατάλληλα για δωρεά.«Δεν αναμένεται να επιβιώσει» η ηθοποιός και πρώην σύντροφος της Έλεν Ντε Τζένερις, Anne Heche, καθώς σύμφωνα με την οικογένειά της είναι εγκεφαλικά νεκρή και παραμένει σε μηχανική υποστήριξη μέχρι να διαπιστωθεί εάν υπάρχουν στο σώμα της όργανα κατάλληλα για δωρεά.Η πρώην σύντροφος της Έλεν Ντε Τζένερις ενεπλάκη σε τροχαίο στο Λος Άντζελες την Παρασκευή, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Anne Heche: Εγκεφαλικά νεκρή η ηθοποιός – «Δεν πρόκειται να επιβιώσει»

«Δεν αναμένεται να επιβιώσει» η ηθοποιός και πρώην σύντροφος της Έλεν Ντε Τζένερις, Anne Heche, καθώς σύμφωνα με την οικογένειά της είναι εγκεφαλικά […] The post Anne Heche: Εγκεφαλικά νεκρή η ηθοποιός – «Δεν πρόκειται να επιβιώσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Εγκεφαλικά νεκρή η ηθοποιός Αν Χεκ - Δεν αναμένεται να επιβιώσει, λέει η οικογένεια της

Η οικογένεια της Χεκ ανέφερε ότι υπέστη "σοβαρή εγκεφαλική βλάβη" και τώρα διατηρείται σε μηχανική υποστήριξη για να διαπιστωθεί αν τα όργανα της μπορούν να προσφερθούν για μεταμόσχευση.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»