Σε σοκ η Μαρία Καρλάκη της έκαψαν το αυτοκίνητο – «Ενημέρωσα τις αρχές για τη βιαιότητα συγκεκριμένου ατόμου»

19:06 - 12/08/2022

Δύσκολες στιγμές βίωσε η Μαρία Καρλάκη, η οποία κοινοποίησε μέσω του λογαριασμού της στο Instagram, πως άγνωστοι της έκαψαν το […] The post Σε σοκ η Μαρία Καρλάκη της έκαψαν το αυτοκίνητο – «Ενημέρωσα τις αρχές για τη βιαιότητα συγκεκριμένου ατόμου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σε σοκ η Μαρία Καρλάκη: Της έκαψαν το αυτοκίνητο – Κατηγορεί τον πρώην σύντροφό της

Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η τραγουδίστρια Μαρία Καρλάκη, καθώς όπως γνωστοποίησε τους διαδικτυακούς της φίλους μέσω του προσωπικού της λογαριασμού της στο Instagram της έκαψαν το αυτοκίνητο το οποίο ήταν παρκαρισμένο κάτω από το σπίτι της. Στην ανάρτησή της, η Μαρία Καρλάκη κατηγορεί τον πρώην σύντροφό της για την πράξη αυτή. «Σήμερα στις 3 τα ξημερώματα μετά ειδοποίηση της αστυνομίας και της πυροσβεστικής να κατέβω κάτω είδα ότι κάποιοι περιέλουσαν το αυτοκίνητο μου με βενζίνη και το έκαψαν. Επειδή δεν φιλοδοξώ να είμαι το θύμα μιας επόμενης γυναικοκτονίας, ενημέρωσα τις αρχές για τις εμμονές και την βιαιότητα συγκεκριμένου ατόμου από το οποίο ωφελούν να με προστατέψουν. Δεν είναι δυνατ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Καρλάκη: «Ενημέρωσα τις Αρχές για τις εμμονές και την βιαιότητα συγκεκριμένου ατόμου...»

Η Μαρία Καρλάκη, μετά από ειδοποίηση της πυροσβεστικής και της αστυνομίας, αντίκρυσε καμένο το αυτοκίνητό της. Η τραγουδίστρια δημοσίευσε σχετική φωτογραφία...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σε σοκ η Μαρία Καρλάκη: Έκαψαν το αυτοκίνητό της – «Ενημέρωσα τις αρχές για τη βιαιότητα συγκεκριμένου ατόμου»

Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η Μαρία Καρλάκη, καθώς όπως κοινοποίησε μέσω του λογαριασμού της στο Instagram, πως άγνωστοι της έκαψαν το αυτοκίνητο.Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η Μαρία Καρλάκη, καθώς όπως κοινοποίησε μέσω του λογαριασμού της στο Instagram, πως άγνωστοι της έκαψαν το αυτοκίνητο.«Σήμερα στις 3 τα ξημερώματα μετά ειδοποίηση της αστυνομίας και της πυροσβεστικής να κατέβω κάτω είδα ότι κάποιοι περιέλουσαν το αυτοκίνητο μου με βενζίνη και το έκαψαν. Επειδή δεν φιλοδοξώ να είμαι το θύμα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»