Γιώργος Αυτιάς: «Τη νύχτα μου έχουν τύχει τα χειρότερα»

17:20 - 14/08/2022

Στις επάλξεις της ενημέρωσης επιστρέφει ο Γιώργος Αυτιάς από το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, με την εκπομπή «Καλημέρα» στο νέο πρόγραμμα του […] The post Γιώργος Αυτιάς: «Τη νύχτα μου έχουν τύχει τα χειρότερα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Αυτιάς: Τη νύχτα μου έχουν τύχει τα χειρότερα

Στις επάλξεις της ενημέρωσης επιστρέφει ο Γιώργος Αυτιάς από το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, με την εκπομπή «Καλημέρα» στο νέο πρόγραμμα του ΣΚΑΪ. Λίγο πριν την πρεμιέρα, όμως, ο έμπειρος δημοσιογράφος και παρουσιαστής παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό Τηλεθεατή και τη δημοσιογράφο Χριστίνα Αλεξίου. Ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας; Δουλειά και μόνο δουλειά. Αμεσότητα, ενημέρωση που ταυτίζεται με τον πολίτη, πίεση στην εξουσία, αναζήτηση ειλικρίνας από τους πολιτικούς και ειδήσεις. Απλή η συνταγή, αλλά δύσκολη, καθώς απαιτεί εργασία τουλάχιστον 16 ωρών το 24ωρο, αφού πλέον οι ειδήσεις και λόγω των νέων συνθηκών τρέχουν με απίστευτη ταχύτητα. Τι ώρα μπορεί να ξυπνάει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Αυτιάς: «Τη νύχτα μου έχουν τύχει τα χειρότερα»

«Η συνταγή της επιτυχίας είναι απλή αλλά δύσκολη», αναφέρει ο Γιώργις Αυτιάς σε συνέντευξη στο περιοδικό Τηλεθεατή, ενώ αποκαλύπτει και άγνωστες πτυχές της δουλειάς του.«Η συνταγή της επιτυχίας είναι απλή αλλά δύσκολη», αναφέρει ο Γιώργις Αυτιάς σε συνέντευξη στο περιοδικό Τηλεθεατή, ενώ αποκαλύπτει και άγνωστες πτυχές της δουλειάς του.Ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας; Δουλειά και μόνο δουλειά. Αμεσότητα, ενημέρωση που ταυτίζεται με τον πολίτη, πίεση στην εξουσία, αναζήτηση ειλικρίνας από τους πολιτικούς και ειδήσεις. Απλή η συνταγή, αλλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»