Ξεσπά ο Παντελής Καναράκης: «Ύστερα μου λέτε γιατί σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις»

20:54 - 29/08/2022

Τη δυσαρέσκειά του εξέφρασε ο Παντελής Καναράκης για τη συνέντευξη που έδωσε σήμερα η Δήμητρα Ματσούκα στο Ποιος είναι πρωινιάτικα. […] The post Ξεσπά ο Παντελής Καναράκης: «Ύστερα μου λέτε γιατί σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξαλλος ο Καναράκης με τη συνέντευξη της Ματσούκα – «Για αυτό σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις»

O Παντελής Καναράκης εξέφρασε την ενόχλησή του με αφορμή τη συνέντευξη της Δήμητρας Ματσούκα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Ο γνωστός ηθοποιός θεώρησε ότι ο χρόνος που δόθηκε στη Δήμητρα Ματσούκα για να μιλήσει για την παράσταση που πρωταγωνιστεί ήταν ελάχιστος. Ο ίδιος μέσα από μια ανάρτησή του μάλιστα ανέφερε ότι είναι και ένας λόγος που σταμάτησε τις […]

Διαβάστε το στο in.gr

Παντελής Καναράκης: Ύστερα μου λέτε γιατί σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις

Ενοχλημένος φάνηκε να είναι ο Παντελής Καναράκης ο οποίος παρακολούθησε την συνέντευξη που έδωσε σήμερα (29/08) η Δήμητρα Ματσούκα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open. Ο ηθοποιός δεν ενοχλήθηκε με τα όσα ανέφερε η συνάδελφός του στην τηλεοπτική της συνέντευξη αλλά ο χρόνος που της δόθηκε για να μιλήσει για την θεατρική παράσταση στην οποία συμμετέχει. Ο Παντελής Καναράκης προχώρησε σε μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και εξήγησε πως αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που δεν δίνει τηλεοπτικές συνεντεύξεις. «Συνέντευξη της Δήμητρας Ματσούκα για την παράσταση που παίζει “Η μεγάλη πλεκτάνη”. Η συνέντευξη ικανοποιητική σε χρόνο για τα τηλεοπτικά δεδομένα. Ερωτήσε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Το δημόσιο ξέσπασμα του Παντελή Καναράκη: «Ύστερα μου λέτε γιατί σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις»

Σε ένα δημόσιο ξέσπασμα προχώρησε σήμερα μέσα από το instagram του ο Παντελής Καναράκης. Αφορμή στάθηκε To άρθρο Το δημόσιο ξέσπασμα του Παντελή Καναράκη: «Ύστερα μου λέτε γιατί σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παντελής Καναράκης: «Γι’ αυτό σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις»

O Παντελής Καναράκης εξέφρασε την ενόχλησή του με αφορμή τη συνέντευξη της Δήμητρας Ματσούκα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Παντελής Καναράκης: "Ύστερα μου λέτε γιατί σταμάτησα τις τηλεοπτικές εμφανίσεις"

Η ανάρτηση που έκανε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Παντελής Καναράκης: O λόγος που σταμάτησε τις τηλεοπτικές εμφανίσεις του

Tην ενόχλησή του εξέφρασε ο Παντελής Καναράκης με αφορμή τη συνέντευξη της Δήμητρας Ματσούκα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Ο γνωστός ηθοποιός θεώρησε ότι ο χρόνος που δόθηκε στη Δήμητρα Ματσούκα για να μιλήσει για την παράσταση που πρωταγωνιστεί ήταν ελάχιστος. Ο ίδιος μέσα από μια ανάρτησή του μάλιστα ανέφερε ότι είναι και ένας λόγος που σταμάτησε τις […] The post Παντελής Καναράκης: O λόγος που σταμάτησε τις τηλεοπτικές εμφανίσεις του appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»