Βαγγέλης Γερμανός: «Πήγα για μια κήλη και βρέθηκα στην εντατική διασωληνωμένος»

15:32 - 31/08/2022

Ο Βαγγέλης Γερμανός μίλησε στο Ποιος είναι πρωινιάτικα και στην Εβελίνα Νύκτα για τη σοβαρή περιπέτεια που πέρασε με την […] The post Βαγγέλης Γερμανός: «Πήγα για μια κήλη και βρέθηκα στην εντατική διασωληνωμένος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Γερμανός: «Είχα πάει για μια κήλη και ξαφνικά, βρέθηκα διασωληνωμένος στην εντατική»

Ο τραγουδιστής μίλησε για την περιπέτεια που αντιμετώπισε στο παρελθόν, με την υγεία του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βαγγέλης Γερμανός: Ξαφνικά βρέθηκα στην εντατική διασωληνωμένος, πήγαινα από το κακό στο χειρότερο

“Έχω σύμφωνο συμβίωσης γιατί σε μια περιπέτεια υγείας, έπρεπε να υπογράψει κάποιος για να με περιποιηθούν οι γιατροί” εξομολογήθηκε ο Βαγγέλης Γερμανός. Ο Βαγγέλης Γερμανός μίλησε στο Ποιος είναι πρωινιάτικα και στην Εβελίνα Νύκτα για τη σοβαρή περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του. “Έχω σύμφωνο συμβίωσης γιατί σε μια περιπέτεια υγείας, έπρεπε να υπογράψει ... Περισσότερα To άρθρο Βαγγέλης Γερμανός: Ξαφνικά βρέθηκα στην εντατική διασωληνωμένος, πήγαινα από το κακό στο χειρότερο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βαγγέλης Γερμανός: Πήγα για μια κήλη και βρέθηκα διασωληνωμένος στην εντατική

Ο Βαγγέλης Γερμανός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής “Ποιος είναι πρωινιάτικα” για την περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του. “Έχω σύμφωνο συμβίωσης γιατί σε μια περιπέτεια υγείας, έπρεπε να υπογράψει κάποιος για να με περιποιηθούν οι γιατροί. Υπέγραψε η κόρη μου, η οποία τυχαίνει πάρα πολλές φορές να μην είναι εδώ. Για λόγους ασφαλείας […] The post Βαγγέλης Γερμανός: Πήγα για μια κήλη και βρέθηκα διασωληνωμένος στην εντατική appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»