Ειρήνη Καζαριάν: Μετά το GNTM φοβάμαι τους δημοσιογράφους

10:24 - 17/01/2020

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν η νικήτρια του πρώτου GNTM Ειρήνη Καζαριάν...

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Eιρήνη Καζαριάν: Φοβάμαι λίγο τους δημοσιογράφους γιατί...

Η Ειρήνη Καζαριάν το βράδυ της Πέμπτης  ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «The 2Night Show» και μίλησε  στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για την προσπάθειά της στην υποκριτική, έδωσε τη δική της απάντηση στους επικριτές της και έκανε την αυτοκριτική της.  «Δεν θα απαντήσω στα σχόλια που άκουσα για το θέατρο», τόνισε χαρακτηριστικά. Δείτε όσα είπε η Ειρήνη  

Διαβάστε το στο entertv.gr

Ειρήνη Καζαριάν: Μετά το GNTM φοβάμαι τους δημοσιογράφους

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν η νικήτρια του πρώτου GNTM Ειρήνη Καζαριάν, η οποία μίλησε, μεταξύ άλλων, για τις κριτικές που δέχεται για την εμφάνισή της στο θέατρο. «Τώρα θέλω να ασχοληθώ με το μόντελινγκ. Αν ασχοληθώ με την υποκριτική, δεν θα μπορώ να δίνω όλη μου την ενέργεια. Δεν ήθελα να απαντήσω στα σχόλια που άκουσα για το θέατρο. Μικρή είμαι, γιατί να μην το δοκιμάσω;» είπε. Το μοντέλο μίλησε και για το GNTM 2 στο οποίο αναδείχτηκαν δύο νικήτριες, η Άννα Μαρία Ηλιάδου και η Κάτια Ταραμπάνκο. «Σοκαρίστηκα όταν βγήκαν δύο νικήτριες στον τελικό του GNTM. Εγώ θα προτιμούσα να έβγαιναν […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα