Ανάβει «φωτιές» στον ΣΥΡΙΖΑ ο Λαφαζάνης: «Παρακολουθούσαν εμένα κι άλλους 11.000»

10:36 - 06/09/2022

«Λάβρος» ήταν ο Παναγιώτης Λαφαζάνης σε συνέντευξή του κατά του ΣΥΡΙΖΑ, λέγοντας μάλιστα ότι το πρώην κόμμα του παρακολουθούσε συστηματικά…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λαφαζάνης για ΕΥΠ: «Παρακολουθούσε εμένα κι άλλους 11.000 επί ΣΥΡΙΖΑ!»

«Δεν είπε την αλήθεια ο Ρουμπάτης, δεν είπε την αλήθεια και ο Τσίπρας. Εμένα με παρακολουθούσε συστηματικά ο ΣΥΡΙΖΑ από δύο υπηρεσίες», είπε ο πρώην κορυφαίος υπουργός των ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ, προσθέτοντας νέα κομμάτια στο παζλ της υπόθεσης των υποκλοπών The post Λαφαζάνης για ΕΥΠ: «Παρακολουθούσε εμένα κι άλλους 11.000 επί ΣΥΡΙΖΑ!» appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

«Βόμβες» Λαφαζάνη: «Η ΕΥΠ παρακολουθούσε εμένα κι άλλους 11.000 επί ΣΥΡΙΖΑ!»

Kαταπέλτης» ήταν ο Παναγιώτης Λαφαζάνης σε συνέντευξή του κατά του ΣΥΡΙΖΑ, λέγοντας ότι το πρώην κυβερνών κόμμα παρακολουθούσε συστηματικά όχι μόνο τον ίδιο, αλλά τουλάχιστον 11.000 ανθρώπους. Μιλώντας στην ιστοσελίδα «Ελλάδα 24», ο πρώην πρόεδρος της Λαϊκής Ενότητας τόνισε ότι «ο ΣΥΡΙΖΑ έχει μεταλλαχθεί πλήρως αφού δεν έχει καμία σχέση με την Αριστερά, ούτε με καμιά εκδοχή της Αριστεράς, καθώς πρόκειται για ένα συστημικό κόμμα, μία νέα Δεξιά σε ακραίες μορφές και εκδοχές της», συμπληρώνοντας ότι το τρίτο μνημόνιο ήταν ταφόπετρα για την Ελλάδα. Για τις παρακολουθήσεις και αυτά που είδαν το φως της δημοσιότητας τις τελευταίες ημέρες από την επιτροπή Θεσμών και Διαφάνειας ο κος Λαφαζάνης δήλωσε

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση