Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του

11:00 - 07/09/2022

Ένα βίντεο – ντοκουμέντο προβλήθηκε στο Πρωινό την Τετάρτη. Ο Άκης Τσοχατζόπουλος, λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του, άρρωστος […] The post Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άκης Τσοχατζόπουλος: Το βίντεο ντοκουμέντο λίγο πριν από τον θάνατό του

Το πρωί της Τετάρτης η εκπομπή «Το Πρωινό» έφερε στο φως...

Διαβάστε το στο Zougla

Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του

«Είναι Δευτέρα πρωί πρωί και αισθάνομαι την ανάγκη...»

Διαβάστε το στο in.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιάζει το βίντεο από το νοσοκομείο λίγες ημέρες πριν πεθάνει

Βίντεο - ντοκουμέντο με τον Άκη Τσοχατζόπουλο, λίγες ημέρες πριν αφήσει την τελευταία του πνοή είδε το φως της δημοσιότηταςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Άκης Τσοχατζόπουλος: Το συγκινητικό βίντεο για τον γιο του λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του

Ένα μαγνητοσκοπημένο μήνυμα του Άκη Τσοχατζόπουλου, το οποίο έχει αποδεχτή τον γιο του με τη Βίκυ Σταμάτη, Άκη, φέρνει στο φως της δημοσιότητας ο ΑΝΤ1. Το βίντεο έχει μαγνητοσκοπηθεί μέσα από το Νοσοκομείο που νοσηλευόταν ο πρώην υπουργός του ΠΑΣΟΚ, λίγο πριν φύγει από τη ζωή. Σε αυτό ζητά συγγνώμη από τον γιο του Άκη, για όποια όπως λέει στεναχώρια του δημιούργησε – «Θα τα παλέψουμε μαζί όλα». «Άκη μου, είναι Δευτέρα πρωί – πρωί και αισθάνομαι την ανάγκη να σου ζητήσω συγγνώμη για όποια στεναχώρια σου δημιούργησα και εσένα και της μητέρας σου. Θα τα παλέψουμε μαζί όλα. Είσαι πάντα στην αγάπη μου», αναφέρει ο Άκης Τσοχατζόπουλος.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Το βίντεο ντοκουμέντο λίγο πριν από τον θάνατό του

Το πρωί της Τετάρτης η εκπομπή «Το Πρωινό» έφερε στο φως ένα συγκλονιστικό βίντεο ντοκουμέντο με πρωταγωνιστή τον Άκη Τσοχατζόπουλο. Συγκεκριμένα, λίγο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγο πριν από τον θάνατό του – Τι λέει στο γιο του

Την Τετάρτη προβλήθηκε ένα βίντεο-ντοκουμέντο στο Πρωινό. Ο Άκης Τσοχατζόπουλος, λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του, άρρωστος κι εξαντλημένος, ζητάει συγγνώμη από το παιδί του για όσα έχει τραβήξει εξαιτίας του.Την Τετάρτη προβλήθηκε ένα βίντεο-ντοκουμέντο στο Πρωινό. Ο Άκης Τσοχατζόπουλος, λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του, άρρωστος κι εξαντλημένος, ζητάει συγγνώμη από το παιδί του για όσα έχει τραβήξει εξαιτίας του.«Άκη μου, είναι Δευτέρα πρωί πρωί και αισθάνομαι την ανάγκη να σου ζητήσω συγγνώμη για όποια στενοχώρια σου δημιούργησα και εσένα και της μητέρας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Συγκλονιστικό βίντεο ντοκουμέντο πριν πεθάνει – Το μήνυμα στον γιο του

Ένα συγκλονιστικό βίντεο ντοκουμέντο με πρωταγωνιστή τον Άκη Τσοχατζόπουλο έφερε σήμερα στο «φως» το Πρωινό. Λίγες To άρθρο Άκης Τσοχατζόπουλος: Συγκλονιστικό βίντεο ντοκουμέντο πριν πεθάνει – Το μήνυμα στον γιο του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Η συγγνώμη στο γιο και τη σύζυγό του λίγες ημέρες πριν πεθάνει

Συγγνώμη στον γιο του Άκη και στη σύζυγό του Βίκυ θέλησε να πει ο Άκης Τσοχατζόπουλος, λίγες ημέρες πριν από τον θάνατό του.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του

Το μήνυμα προς τον γιο του

Διαβάστε το στο news.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του

“Άκη μου, είναι Δευτέρα πρωί πρωί και αισθάνομαι την ανάγκη να σου ζητήσω συγγνώμη για όποια στενοχώρια σου δημιούργησα και εσένα και της μητέρας σου”. Ένα βίντεο – ντοκουμέντο προβλήθηκε στο Πρωινό την Τετάρτη. Ο Άκης Τσοχατζόπουλος, λίγες εβδομάδες πριν από τον θάνατό του, άρρωστος κι εξαντλημένος, ζητάει συγγνώμη από το παιδί του για όσα έχει […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Άκης Τσοχατζόπουλος: Ανατριχιαστικό βίντεο λίγο πριν από τον θάνατό του

«Η Βίκυ Τσοχατζοπούλου θέλει να αποκαταστήσει το όνομα του πατέρα του παιδιού της»Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»