Κάτι πολύ σοβαρό τρέχει με την υγεία της Ελισάβετ

15:48 - 08/09/2022

Ο πρίγκιπας Κάρολος και ο πρίγκιπας Ουίλιαμ ταξίδεψαν στο Κάστρο Μπαλμόραλ, στη Σκωτία, όπου βρίσκεται η 96χρονη μονάρχης. «Ολόκληρη η χώρα ανησυχεί» δηλώνει η Λιζ Τρας The post Κάτι πολύ σοβαρό τρέχει με την υγεία της Ελισάβετ appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο protagon.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η πρώτη δήλωση του Καρόλου ως βασιλιάς μετά τον θάνατο της Ελισάβετ

Λίγη ώρα μετά την ανακοίνωση του θανάτου της Βασίλισσας Ελισάβετ, ο Κάρολος έκανε την πρώτη του δήλωση ως βασιλιάς της Μεγάλης Βρετανίας. Ο Κάρολος γράφει: «Ο θάνατος της αγαπημένης μου Μητέρας, της Αυτού Μεγαλειότητας της Βασίλισσας, είναι μια στιγμή της μεγαλύτερης θλίψης για εμένα και για όλα τα μέλη της οικογένειάς μου. Θρηνούμε βαθύτατα τον θάνατο μιας αγαπημένης κυρίαρχης και μιας πολύ αγαπημένης μητέρας. Γνωρίζω ότι η απώλειά της θα γίνει βαθιά αισθητή σε όλη τη χώρα, τα Βασίλεια και την Κοινοπολιτεία και από αμέτρητους ανθρώπους σε όλο τον κόσμο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου πένθους και αλλαγής, η οικογένειά μου και εγώ θα παρηγορηθούμε και θα συντηρηθούμε από τη γνώση μας

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ protagon.gr

25.04.2024

Μητσοτάκης: Υποχρέωσή μας να προσαρμοστούμε στις νέες συνθήκες που δημιουργεί η κλιματική κρίση

Το ιρλανδικό «Πράσινο Κύμα» που σαρώνει το Χόλιγουντ

Ο πρώην διευθυντής του Μουσείου Ουφίτσι θέλει να σώσει τη Φλωρεντία

Πρώτο και πάλι στην Ευρώπη το αεροδρόμιο της Αθήνας στα βραβεία Routes Europe 2024

ΠΑΣΟΚ: Να τα χαίρονται τα κομπλιμέντα Στίγκα στον ΣΥΡΙΖΑ