«Το κελί που ετοίμαζες για τους δημοσιογράφους και αντιπάλους σου στρώνει(και) η Βασιλική Θάνου με …Πρόεδρο και Αντιπρόεδρο»

08:46 - 09/09/2022

Απο το ntaskaspress.gr Και να μην μου επιτρέπεις την προσφώνηση η υπομονή και η δική μου και του ελληνικού λαού στη συντριπτική του πλειοψηφία εξαντλήθηκε. Είχες την ευκαιρία να απολαμβάνεις απο μένα την προσφώνηση Κυριάκο πολύ καιρό,όταν κινούμενος στα άκρα όρια της υπομονής και ευπρέπειας σου έστειλα επιστολές επιζητώντας απαντήσεις. Δεν απάντησες.Προς τα έξω ίσως […] «Το κελί που ετοίμαζες για τους δημοσιογράφους και αντιπάλους σου στρώνει(και) η Βασιλική Θάνου με …Πρόεδρο και Αντιπρόεδρο» - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση

Αυτός είναι ο κίνδυνος που διατρέχουμε αν πέσει ο Μητσοτάκης

Τα χαστούκια στην κυβερνηση Μητσοτακη απο το state department

Πρόεδρος Αζερμπαϊτζάν: Δεν θα καθίσουμε άπραγοι στον εξοπλισμό της Αρμενίας από ξένες χώρες