Το σπαρακτικό γράμμα του Σπύρου Φωκά στην Ειρήνη Παππά – «Αντίο βασίλισσά μου»

10:36 - 15/09/2022

Ένα τεράστιο πλήγμα έχει δεχθεί από χθες το παγκόσμιο καλλιτεχνικό στερέωμα αφού η σπουδαία ηθοποιός Ειρήνη To άρθρο Το σπαρακτικό γράμμα του Σπύρου Φωκά στην Ειρήνη Παππά – «Αντίο βασίλισσά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Σπύρος Φωκάς αποχαιρετά την Ειρήνη Παπά: «Αντίο βασίλισσά μου»

Η σπουδαία ηθοποιός έφυγε από τη ζωή αντιμετωπίζοντας προβλήματα υγείας λόγω της ασθένειας Αλσχάιμερ

Διαβάστε το στο in.gr

Σπύρος Φωκάς: Το συγκινητικό γράμμα του στην Ειρήνη Παππά - «Αντίο βασίλισσα μου»

Ο Σπύρος Φωκάς λίγες εβδομάδες πριν τον θάνατο της Ειρήνης Παππά είχε γράψει ένα γράμμα για την σπουδαία ηθοποιό.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σπύρος Φωκάς: Το συγκινητικό γράμμα του στην Ειρήνη Παππά - «Αντίο βασίλισσα μου»

Το φως της δημοσιότητας είδε ένα συγκινητικό γράμμα που έστειλε ο Πατρινός Σπύρος Φωκάς, λίγες εβδομάδες πριν τον θάνατο της Ειρήνης Παππά, με παραλήπτη την σπουδαία ηθοποιό.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σπύρος Φωκάς: Το σπαρακτικό του γράμμα στην Ειρήνη Παππά – «Αντίο βασίλισσά μου»

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί ο Σπύρος Φωκάς, ο οποίος το καλοκαίρι έγραψε μία σπαρακτική επιστολή στην Ειρήνη Παππά, που έφυγε από τη ζωή χθες, Τετάρτη, σε ηλικία 96 ετών.

Διαβάστε το στο real.gr

"Αντίο βασίλισσα μου": Το σπαρακτικό γράμμα του Σπύρου Φωκά στην Ειρήνη Παππά [βίντεο]

Το γράμμα του Σπύρου Φωκά γράφτηκε λίγες εβδομάδες προν τον θάνατο της Ειρήνης Παππά.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Συγκλονιστικός Σπύρος Φωκάς για την Ειρήνη Παππά: Αντίο βασίλισσά μου

«Στην αγκαλιά σου κουρνιάζαμε, όλοι εμείς οι μικροί μπροστά σου. Ένα θέατρο με το όνομά σου. Πολλά τα χειροκροτήματα…. Ηβροντερή φωνή σου αντηχεί… τα εκφραστικά σου μάτια τα βλέπω συγκινημένος. Αντίο βασίλισσά μου». Με αυτά τα λόγια απευθυνότανο ηθοποιός Σπύρος Φωκάς πριν από λίγες εβδομάδες, στην Ειρήνη Παππά, με γράμμα που της έγραψε. Ο Σπύρος […] Συγκλονιστικός Σπύρος Φωκάς για την Ειρήνη Παππά: Αντίο βασίλισσά μου - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Σπύρος Φωκάς: Το σπαρακτικό του γράμμα στην Ειρήνη Παππά – “Αντίο βασίλισσά μου”

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί ο Σπύρος Φωκάς , ο οποίος το καλοκαίρι έγραψε μία σπαρακτική επιστολή στην Ειρήνη Παππά, που έφυγε από τη ζωή χθες, Τετάρτη, σε ηλικία 96 ετών. Ο Σπύρος Φώκας θυμάται τις ημέρες τους στην Ιταλία και την αποκαλεί “μεγάλη αδελφή”. Στην επιστολή που εξασφάλισε η εκπομπή “Mega Καλημέρα” ο Σπύρος Φωκάς γράφει: […] The post Σπύρος Φωκάς: Το σπαρακτικό του γράμμα στην Ειρήνη Παππά – “Αντίο βασίλισσά μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»