Κώστας Αρζόγλου: «Εμένα δεν θα μου άρεσε να μου έλεγαν να ο κίτσος στο δρόμο»

08:22 - 17/09/2022

Ο Κώστας Αρζόγλου μίλησε στο Λοιπόν και στον Γιώργο Μουλά για την πολυετή πορεία του στο θέατρο και στην τηλεόραση […] The post Κώστας Αρζόγλου: «Εμένα δεν θα μου άρεσε να μου έλεγαν να ο κίτσος στο δρόμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αρζόγλου: Το έχω πετύχει να μην μου λένε «να ο Κίτσος» στο δρόμο

“Εμένα τουλάχιστον δεν θα μου άρεσε” είπε ο Κώστας Αρζόγλου. Για το σπουδαίο βιογραφικό που έχει στην υποκριτική κι όσα έχει καταφέρει μέσα από την καλλιτεχνική του πορεία μίλησε ο Κώστας Αρζόγλου στο Λοιπόν και στον Γιώργο Μουλά. Έχετε ένα σπουδαίο βιογραφικό με σημαντικές συνεργασίες και βραβεύσεις, νιώθετε ότι έχετε ανταμειφθεί στο βαθμό που θα ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Αρζόγλου: Το έχω πετύχει να μην μου λένε «να ο Κίτσος» στο δρόμο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η εξομολόγηση του Κώστα Αρζόγλου: «Εμένα δεν θα μου άρεσε να μου έλεγαν να ο κίτσος στο δρόμο»

  Στο περιοδικό «Λοιπόν» μίλησε ο Κώστας Αρζόγλου, ο οποίος αναφέρθηκε στην πολυετή πορεία του στο θέατρο και στην τηλεόραση κι αν θεωρεί αρνητικό...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»