Γιώργος Λιάγκας εκτός εαυτού: «Δεν μπορεί να κάνει ο καθένας τη μαλ…α του»

11:58 - 21/09/2022

Με αφορμή τη φημολογία ότι ο Διονύσης Σχοινάς θα συνεργαστεί με την Έλλη Κοκκίνου, ο Γιώργος Λιάγκας ξέσπασε στο Πρωινό […] The post Γιώργος Λιάγκας εκτός εαυτού: «Δεν μπορεί να κάνει ο καθένας τη μαλ…α του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκτός εαυτού ο Γιώργος Λιάγκας: «Δεν μπορεί να γράφει ο καθένας τη μαλ… του»

Δημοσιεύματα πως ο Διονύσης Σχοινάς θα συνεργαστεί με την πρώην σύντροφό του Έλλη Κοκκίνου μετά το ναυάγιο της συνεργασίας με τον Γιώργο Μαζωνάκη, είδαν το φως τις προηγούμενες ημέρες. Τα δημοσιεύματα όμως όπως φαίνεται, δεν είχαν καμία υπόσταση και με αφορμή αυτά, ο Γιώργος Λιάγκας βγήκε εκτός εαυτού. Γιατί όμως ο παρουσιαστής έγινε έξαλλος; Γιατί θυμήθηκε δημοσιεύματα που αφορούσαν εκείνον και ανέφεραν πως είχε παντρευτεί τον Αύγουστο. «Μου είπαν ότι παντρεύτηκα 16 Αυγούστου, έλεος δηλαδή! Μου έλεγαν “να ζήσετε κύριε Λιάγκα”! Ντροπή δηλαδή! Έχουμε και ανήλικους, έχουμε παιδιά. Δεν μπορεί να γράφει ο καθένας τη μαλα…α του δηλαδή! Ντροπή πια!», είπε έξαλλος ο Γιώργος Λιάγκας. Στην συνέχει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Εκτός εαυτού ο Γιώργος Λιάγκας: "Δεν μπορεί να κάνει ο καθένας τη μαλ…α του" (video)

"Ντροπή δηλαδή! Έχουμε και ανήλικους, έχουμε παιδιά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση