Πολίτες συνέλαβαν στον Πειραιά τρεις τσιγγάνους ληστές που το «έπαιζαν» υπάλληλοι της ΔΕΗ

14:02 - 29/09/2022

φωτο αρχείου Πολίτες συνέλαβαν στον Πειραιά τρεις τσιγγάνους ληστές που το «έπαιζαν» υπάλληλοι της ΔΕΗ Μια ηλικιωμένη γυναίκα δέχτηκε πρίν απο λίγο επίθεση από τρείς τσιγγάνους μέσα στο σπίτι της. Της χτύπησαν το κουδούνι με πρόφαση ότι είναι υπάλληλοι από την ΔΕΗ και με πρόσχημα πώς θέλουν να ελέγξουν το ρολόι της, ανέβηκαν στο διαμέρισμά […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πήραν τον νόμο στα χέρια τους: Πολίτες του Πειραιά συνέλαβαν τσιγγάνους ληστές που το’παιζαν υπάλληλοι της ΔΕΗ

Επίθεση από τρεις τσιγγάνους δέχθηκε μέσα στο σπίτι της στον Πειραιά μια ηλικιωμένη γυναίκα. Το πρωί της Πέμπτης, της χτύπησαν το κουδούνι με πρόφαση ότι είναι υπάλληλοι από την ΔΕΗ και με πρόσχημα πώς θέλουν να ελέγξουν το ρολόι της, ανέβηκαν στο διαμέρισμά της. Πολίτες του Πειραιά συνέλαβαν τσιγγάνους ληστές... The post Πήραν τον νόμο στα χέρια τους: Πολίτες του Πειραιά συνέλαβαν τσιγγάνους ληστές που το’παιζαν υπάλληλοι της ΔΕΗ appeared first on Newsitamea.gr.

Διαβάστε το στο newsitamea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή