Γρηγόρης Μπιθικώτσης: «Αν ζούσε ο πατέρας μου θα έσπαγε τις τηλεοράσεις με τα talent shows»

14:22 - 29/09/2022

Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη Νάντια Ρηγάτου έδωσε συνέντευξη ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε, μεταξύ άλλων, […] The post Γρηγόρης Μπιθικώτσης: «Αν ζούσε ο πατέρας μου θα έσπαγε τις τηλεοράσεις με τα talent shows» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Μπιθικώτσης: «Αν ζούσε ο πατέρας μου, θα ήταν νευριασμένος με το πώς εξελίσσεται η μουσική»

Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την πορεία του στον χώρο της μουσικής, τον αείμνηστο πατέρα του και τα talent shows

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γρηγόρης Μπιθικώτσης: «Αν ζούσε ο πατέρας μου, θα ήταν νευριασμένος με το πώς εξελίσσεται η μουσική»

Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης σε συνέντευξη που παραχώρησε μίλησεγια τα πρώτα του βήματα στη μουσική, για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε λόγω…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γρηγόρης Μπιθικώτσης: «Αν ζούσε ο πατέρας μου θα έσπαγε τις τηλεοράσεις με τα talent shows»

Για τον πατέρα του μίλησε ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης σε συνέντευξη του στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη Νάντια Ρηγάτου.Για τον πατέρα του μίλησε ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης σε συνέντευξη του στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη Νάντια Ρηγάτου.«Όταν πρωτοέγινα τραγουδιστής και με άκουσε ο πατέρας μου, μου είπε ότι έχω τρία κακά: είμαι όμορφος, έχω καλή φωνή και με λένε Μπιθικώτση. Αν ζούσε σήμερα θα ήταν νευριασμένος με το πώς εξελίσσεται η μουσική. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;