Χαλκιδική: Ψάχνουν 5000 εργάτες για τις ελιές και δεν βρίσκουν ενώ έχουν 15.000 άνεργους

20:46 - 29/09/2022

Χαλκιδική: Ψάχνουν 5000 εργάτες για τις ελιές και δεν βρίσκουν ενώ έχουν 15.000 άνεργους Για τη συγκομιδή ελιάς δεν βρίσκουν κόσμο οι παραγωγοί στη Χαλκιδική: Στα μητρώα του ταμείου ανεργίας είναι εγγεγραμμένοι περισσότεροι από 15 χιλιάδες νέοι ηλικίας 18 ως 25 ετών. Όπως λένε οι παραγωγοί οι άνεργοι είναι 15.000 και εκείνοι δεν βρίσκουν 5.000 […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαλκιδική: Ψάχνουν 5000 εργάτες για το μάζεμα ελιάς και δεν βρίσκουν, ενώ έχουν 15.000 άνεργους

Για τη συγκομιδή ελιάς δεν βρίσκουν κόσμο οι παραγωγοί στη Χαλκιδική: Στα μητρώα του ταμείου ανεργίας είναι εγγεγραμμένοι περισσότεροι από 15 χιλιάδες νέοι ηλικίας 18 ως 25 ετών. Όπως λένε οι παραγωγοί οι άνεργοι είναι 15.000 και εκείνοι δεν βρίσκουν 5.000 άτομα που χρειάζονται για τη συγκομιδή. Χαλκιδική: Έλλειψη χεριών για τη συγκομιδή ελιάς Μπορεί […] The post Χαλκιδική: Ψάχνουν 5000 εργάτες για το μάζεμα ελιάς και δεν βρίσκουν, ενώ έχουν 15.000 άνεργους appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή