Ο Γιώργος Λιάγκας ξέσπασε στον αέρα: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανένα ως εκπομπή»

10:26 - 30/09/2022

Ξέσπασε ο Γιώργος Λιάγκας στον αέρα του Πρωινό με αφορμή την υπόθεση της Ρούλας Πισπιρίγκου. «Σαν ομάδα έχουμε ρεπορτάζ με […] The post Ο Γιώργος Λιάγκας ξέσπασε στον αέρα: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανένα ως εκπομπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξαλλος ο Γιώργος Λιάγκας: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανέναν… όχι παιχνιδάκια λοιπόν»

Με ένα ξέσπασμα άνευ προηγουμένου ξεκίνησε την εκπομπή του ο Γιώργος Λιάγκας το πρωί της Παρασκευής (30-09).Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Λιάγκας: Ξέσπασε στον αέρα – «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανέναν ως εκπομπή, όχι παιχνιδάκια»

Στον αέρα του Πρωινό ξέσπασε ο Γιώργος Λιάγκας με αφορμή την υπόθεση της Ρούλας Πισπιρίγκου.Στον αέρα του Πρωινό ξέσπασε ο Γιώργος Λιάγκας με αφορμή την υπόθεση της Ρούλας Πισπιρίγκου.«Σαν ομάδα έχουμε ρεπορτάζ με ονόματα για την Πισπιρίγκου και να πω και κάτι. Δεν έχω μιλήσει ποτέ αρνητικά για εκπομπή άλλου καναλιού. Ποτέ. Είναι μέσα στο DNA μου. Σε αυτόν τον κήπο της τηλεόρασης θεωρώ ότι είναι κουτό να σφαζόμαστε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ξεσπά ο Γιώργος Λιάγκας: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανέναν – Όχι παιχνιδάκια λοιπόν»

Ξέσπασε στον «αέρα» του Πρωινού ο Γιώργος Λιάγκας για την υπόθεση της Ρούλας Πισπιρίγκου. Ο παρουσιαστής To άρθρο Ξεσπά ο Γιώργος Λιάγκας: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανέναν – Όχι παιχνιδάκια λοιπόν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ξέσπασμα Λιάγκα για την υπόθεση της Πάτρας: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανένα ως εκπομπή»

«Όχι παιχνιδάκια. Η άποψή μας είναι διαμορφωμένη και διατυπωμένη από πέρυσι»

Διαβάστε το στο news.gr

Ξέσπασε ο Γιώργος Λιάγκας: «Δεν θα πάρουμε την άδεια από κανέναν – Όχι παιχνιδάκια λοιπόν» (βίντεο)

Ξέσπασε στον «αέρα» του Πρωινού ο Γιώργος Λιάγκας για την υπόθεση της Ρούλας Πισπιρίγκου. Ο παρουσιαστής ξεκαθάρισε ότι μαζί με τους συνεργάτες του δεν θα πάρουν την άδεια από κανέναν για να κάνουν ρεπορτάζ και τόνισε πως ποτέ δεν έχει μιλήσει αρνητικά για εκπομπή άλλου καναλιού. «Δεν έχω μιλήσει ποτέ αρνητικά για εκπομπή άλλου καναλιού. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»