Νατάσα Καλογρίδη: Δεν είμαι γεννημένη το 1963, άνθρωπος με εμμονή άλλαζε την ημερομηνία στο Wikipedia

10:42 - 30/09/2022

Ιδιαίτερα αποκαλυπτική σε συνέντευξή της η Νατάσα Καλογρίδη στην εκπομπή Happy Day, με αφορμή τη θεατρική παράσταση «Η κυρία Κλάιν» στην οποία πρωταγωνιστεί. Η ηθοποιός Νατάσα Καλογρίδη, μιλώντας στη δημοσιογράφο Ευάννα Ζουμπούρογλου, αποκάλυψε τι σημβαίνει με τη Wikipedia και την ηλικία της. «Έκανα ψυχανάλυση για να δω τι είναι. Δεν είχα πρόβλημα, ήθελα να πάω ... Περισσότερα To άρθρο Νατάσα Καλογρίδη: Δεν είμαι γεννημένη το 1963, άνθρωπος με εμμονή άλλαζε την ημερομηνία στο Wikipedia δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Καλογρίδη: «Μπαίνει στο Wikipedia κι αλλάζει με εμμονή την ημερομηνία γεννήσεώς μου»

Η Νατάσα Καλογρίδη μίλησε στο Happy Day και στην Ευγενία Ζουμπούρογλου για την… ηλικία της, τη σχέση της με τον […] The post Νατάσα Καλογρίδη: «Μπαίνει στο Wikipedia κι αλλάζει με εμμονή την ημερομηνία γεννήσεώς μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ακρίβεια: Συγκρατήθηκε ο δείκτης εξέλιξης τιμών στα σουπερμάρκετ τον Φεβρουάριο 2024

Τελικός Κυπέλλου στο Πανθεσσαλικό: Όλα δείχνουν κεκλεισμένων των θυρών – Ο Άρης δεν δέχθηκε το ΟΑΚΑ

Κατά 12,7% μειώθηκε ο όγκος της ιδιωτικής οικοδομικής δραστηριότητας τον Δεκέμβριο 2023

Βασίλης Σπανούλης για το τρίποντο μπροστά στον Δημήτρη Διαμαντίδη: «Ένα από τα σημαντικότερα της καριέρας μου»

Στεφ Κάρι: Η απογοήτευση στην αποβολή του Ντρέιμοντ Γκριν και η «έκρηξη» του, μόλις «καθάρισε» τη νίκη των Γουόριορς

Το ΠΑΣΟΚ διαψεύδει τον Νίκο Παππά για τα περί προσυνεννόησης επί της πρότασης δυσπιστίας – «Φαντασιώσεις»