Θρήνος: Έφυγε από την ζωή η 33χρονη Δήμητρα Στυλιάδου

21:38 - 03/10/2022

Θρήνος: Έφυγε από την ζωή η 33χρονη Δήμητρα Στυλιάδου Σε ηλικία μόλις 33 ετών ”έφυγε” από τη ζωή, ένα αγαπημένο πρόσωπο της Καστοριάς, η Δήμητρα Στυλιάδου. Η κηδεία της θα γίνει σήμερα Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 17:00, στον Ιερό Ναό Αγίων Πάντων στο Νταηλάκη. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια. Η σορός θα είναι στην εκκλησία […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πύργος: Θλίψη για την 51χρονη Δήμητρα Αναγνωστοπούλου

Πάλεψε για τη ζωή της για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, όμως τελικά η Δήμητρα Αναγνωστοπούλου δεν τα κατάφερε, αφού δεν μπόρεσε να αντέξει ως το τέλος στη μεγάλη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο. Η είδηση του θανάτου της, σκόρπισε θλίψη σε όλους όσους την ήξεραν και είχαν να πουν μόνο τα καλύτερα λόγια για […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Έφυγε από τη ζωή η Ελένη Καλαντζή

Στα 88 της χρόνια απεβίωσε η Ελένη Καλαντζή. Κηδεύεται την Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2022 & ώρα 14:30 μ.μ. στο Ιερό Ναό Αγίου Τρύφωνος στο Ξυλοπάροικο Τρικάλων.   ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ, ΤΑ ΔΙΣΕΓΓΟΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ  ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ   Την τελετή επιμελείται το ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ Τηλ:. 24310-39975 Κιν:.  6947328986

Διαβάστε το στο trikalavoice.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή