Γιώργος Σουξές: «Δεν μου έκατσε καλά η αποφυλάκιση Λιγνάδη, στεναχωρήθηκα»

16:05 - 06/10/2022

Στο περιοδικό ΕΓΩ και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε συνέντευξη ο Γιώργος Σουξές. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Γιώργος Σουξές: «Δεν μου έκατσε καλά η αποφυλάκιση Λιγνάδη, στεναχωρήθηκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Σουξές: Δεν μου έκατσε καλά η αποφυλάκιση του Δημήτρη Λιγνάδη

Όσα εξομολογήθηκε ο Γιώργος Σουξές στη νέα του συνέντευξη…. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο ηθοποιός Γιώργος Σουξές στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου όπου και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην αποφυλάκιση του Δημήτρη Λιγνάδη. Ο Δημήτρης Λιγνάδης κρίθηκε ένοχος, αλλά αποφυλακίστηκε. Πώς το κρίνετε αυτό; Αφού υπάρχει ο νόμος που σου ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Σουξές: Δεν μου έκατσε καλά η αποφυλάκιση του Δημήτρη Λιγνάδη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Σουξές: «Δεν μου έκατσε καλά η αποφυλάκιση Λιγνάδη»

Στο περιοδικό ΕΓΩ και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε συνέντευξη ο Γιώργος Σουξές. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για την αποφυλάκιση του Δημήτρη Λιγνάδη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιώργος Σουξές: Δεν μου έκατσε καλά η αποφυλάκιση του Δημήτρη Λιγνάδη

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο ηθοποιός Γιώργος Σουξές στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου.Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο ηθοποιός Γιώργος Σουξές στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου.Μεταξύ άλλων ο ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην αποφυλάκιση του Δημήτρη Λιγνάδη. Ο Δημήτρης Λιγνάδης κρίθηκε ένοχος, αλλά αποφυλακίστηκε. Πώς το κρίνετε αυτό; Αφού υπάρχει ο νόμος που σου δίνει το δικαίωμα μέχρι την έφεση να είσαι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»