Ελένη Κρίτα: «Μου έχει λείψει να έχω έναν σύντροφο, από μία ηλικία και μετά δεν είναι εύκολο»

16:40 - 06/10/2022

Στα πρώτα της βήματα στην υποκριτική, στο πόσο πολύ επηρέασε την πορεία της η γέννηση του To άρθρο Ελένη Κρίτα: «Μου έχει λείψει να έχω έναν σύντροφο, από μία ηλικία και μετά δεν είναι εύκολο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Κρίτα: «Δεν είναι εύκολο από μία ηλικία και μετά να βρεθεί ένας σύντροφος...»

Η Ελένη Κρίτα μίλησε στην εκπομπή «Ελένη» για τα πρώτα της βήματα στην υποκριτική, για το πόσο πολύ επηρέασε την πορεία της η γέννηση του γιου της...

Διαβάστε το στο Zougla

Ελένη Κρίτα: «Δεν είναι εύκολο από μία ηλικία και μετά να βρεθεί ένας σύντροφος...»

  Η Ελένη Κρίτα μίλησε στην εκπομπή «Ελένη» για τα πρώτα της βήματά της στην υποκριτική, στο πόσο πολύ επηρέασε την πορεία της η γέννηση...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Κρίτα: "Μου έχει λείψει ένας σύντροφος, δεν μπορώ να πω"

"Η αλήθεια είναι ότι σε πολλές στιγμές της ζωής σου λες ωραία θα ήταν να έχω κάποιον δίπλα μου να μου κρατάει το χέρι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»