Γιώργος Λιάγκας: «Έχω προσωπικά βιώματα πολύ άσχημα για τα οποία δεν έχω μιλήσει»

11:32 - 07/10/2022

Με αφορμή τη δικαστική διαμάχη της Σίσσυς Χρηστίδου με τον Θοδωρή Μαραντίνη, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να κάνει μια προσωπική […] The post Γιώργος Λιάγκας: «Έχω προσωπικά βιώματα πολύ άσχημα για τα οποία δεν έχω μιλήσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας: «Έχω προσωπικά βιώματα πολύ άσχημα για τα οποία δεν έχω μιλήσει»

Με αφορμή τη δικαστική διαμάχη της Σίσσυς Χρηστίδου με τον Θοδωρή Μαραντίνη, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να κάνει μια προσωπική εξομολόγηση στον αέρα της εκπομπής Πρωινό, αλλά και να τοποθετηθεί γενικότερα για τα διαζύγια.Με αφορμή τη δικαστική διαμάχη της Σίσσυς Χρηστίδου με τον Θοδωρή Μαραντίνη, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να κάνει μια προσωπική εξομολόγηση στον αέρα της εκπομπής Πρωινό, αλλά και να τοποθετηθεί γενικότερα για τα διαζύγια.Αρχικά, ο Γιώργος Λιάγκας είπε: «Όλοι οι χωρισμένοι γονείς μοιραζόμαστε τα παιδιά. Ένα Πάσχα το παιδί με τον μπαμπά, ένα Πάσχα με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Έχω προσωπικά βιώματα πολύ άσχημα για τα οποία δεν έχω μιλήσει»

“Όταν χωρίζουν δύο άνθρωποι έχουν απωθημένα μέσα τους, γιατί αν δεν είχαν απωθημένα δεν θα χώριζαν και θα ήταν μαζί”. Με αφορμή τη δικαστική διαμάχη της Σίσσυς Χρηστίδου με τον Θοδωρή Μαραντίνη, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να κάνει μια προσωπική εξομολόγηση στον αέρα του Πρωινό, αλλά και να τοποθετηθεί γενικότερα για τα διαζύγια. Αρχικά, ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Λιάγκας: "Έχω προσωπικά βιώματα πολύ άσχημα για τα οποία δεν έχω μιλήσει"

"Όταν χωρίζουν δύο άνθρωποι έχουν απωθημένα μέσα τους, γιατί αν δεν είχαν απωθημένα δεν θα χώριζαν και θα ήταν μαζί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»

The 2Night Show: Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχεται τη Νεκταρία Γιαννουδάκη και τον Χάρη Βεραμόν