Όμηρος Πουλάκης: «Από το 2007 σταμάτησα την οποιαδήποτε συναναστροφή με τον Δημήτρη Λιγνάδη»

13:34 - 07/10/2022

Ο Όμηρος Πουλάκης που έχει υπάρξει μαθητής του Δημήτρη Λιγνάδη και οι πρώτες τρεις συνεργασίες του To άρθρο Όμηρος Πουλάκης: «Από το 2007 σταμάτησα την οποιαδήποτε συναναστροφή με τον Δημήτρη Λιγνάδη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Όμηρος Πουλάκης: Σταδιακά άρχισα να απομακρύνομαι από τον Δημήτρη Λιγνάδη

Όσα εξομολογήθηκε ο Όμηρος Πουλάκης για τη συνεργασία με τον Δημήτρη Λιγνάδη. Καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρα βρέθηκε ο Όμηρος Πουλάκης, με αφορμή την επιστροφή του Κόκκινου Ποταμιού στο OPEN, όπου και αναφέρθηκε με ειλικρίνεια στη σχέση και τη συνεργασία με τον Δημήτρη Λιγνάδη. «Ήταν πολύ σημαντικός καθηγητής για μένα στο Εθνικό. Έχουμε συνεργαστεί τρεις φορές ... Περισσότερα To άρθρο Όμηρος Πουλάκης: Σταδιακά άρχισα να απομακρύνομαι από τον Δημήτρη Λιγνάδη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»