Δημήτρης Μαύρος: «Θα ήμουν στο Φλόγα και Άνεμος ακόμα και αν είχα μόνο αυτή τη σκηνή»

20:08 - 07/10/2022

Ο Δημήτρης Μαύρος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4» το απόγευμα της Παρασκευής με αφορμή την σειρά «Φλόγα και […] The post Δημήτρης Μαύρος: «Θα ήμουν στο Φλόγα και Άνεμος ακόμα και αν είχα μόνο αυτή τη σκηνή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Μαύρος: Θα ήμουν στο «Φλόγα και Άνεμος» ακόμα και αν είχα μόνο αυτή τη σκηνή

Με αφορμή την συμμετοχή του στην σειρά της ΕΡΤ «Φλόγα και Άνεμος» ο ηθοποιός Δημήτρης Μαύρος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4». Ο ηθοποιός, μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον ρόλο που υποδύεται στην σειρά. Ο Δημήτρης Μαύρος υποδύεται τον πατέρα της Κυβέλης στην σειρά «Φλόγα και Άνεμος» και έκανε και συσχετισμό με τον… ρόλο του πατέρα στην πραγματική του ζωή. Συγκεκριμένα, ο ηθοποιός σημείωσε πως: «Είναι μια υπέροχη σειρά και πλέον, αφού άρχισαν να προβάλλονται τα επεισόδια, βλέπω το feedback που παίρνουμε από τον κόσμο. Καταρχάς είναι εξαιρετικό το μυθιστόρημα αλλά νομίζω πως έχει γίνει εξαιρετική δουλειά και στη μεταφορά του όπου το γεγονός ότι είναι 12 επεισόδια δίνει μια περιεκτικ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση