Κατερίνα Γερονικολού: «Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά»

14:54 - 11/10/2022

Η Κατερίνα Γερονικολού μοιράστηκε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» τα μικρά και μεγάλα μυστικά της. Συνήθειες που θέλει να αλλάξει αλλά και πράγματα που την ενοχλούν στον σύντροφό της, Γιάννη Τσιμιτσέλη. «Μια συνήθεια του Γιάννη που θα ήθελα να αλλάξω είναι να μην πετάει τα ρούχα του στο πάτωμα», είπε η ηθοποιός στο μεσημεριανό μαγκαζίνο […] The post Κατερίνα Γερονικολού: «Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Γερονικολού: Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά

Η γνωστή ηθοποιός Κατερίνα Γερονικολού, σε συνέντευξή της στην εκπομπή της ΕΡΤ «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν», μίλησε για στις ερωτήσεις που δέχεται συχνά για το ενδεχόμενο ενός γάμου και παιδιού. «Δεν θα ήθελα να παρουσιάσω ξανά μια εκπομπή, ωστόσο αν βρισκόμουν ξανά στην παρουσίαση θα ήθελα να είναι με κάτι που πραγματικά με αφορά. ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Γερονικολού: Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κατερίνα Γερονικολού: Δεν θέλω να με ρωτούν πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά

Η γνωστή ηθοποιός Κατερίνα Γερονικολού, σε συνέντευξή της στην εκπομπή της ΕΡΤ «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν», μίλησε για στις ερωτήσεις που δέχεται συχνά για το ενδεχόμενο ενός γάμου και παιδιού.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κατερίνα Γερονικολού: «Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά»

Η Κατερίνα Γερονικολού μίλησε για την επαγγελματική και προσωπική της πορεία δίπλα στον Γιάννη Τσιμιτσέλη. Η To άρθρο Κατερίνα Γερονικολού: «Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Γερονικολού: Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά (video)

Η γνωστή ηθοποιός Κατερίνα Γερονικολού, σε συνέντευξή της στην εκπομπή της ΕΡΤ «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν», μίλησε για στις ερωτήσεις που δέχεται συχνά για το ενδεχόμενο ενός γάμου και παιδιού.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Κατερίνα Γερονικολού: «Δε θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά» – ΒΙΝΤΕΟ

Στην εκπομπή της ΕΡΤ, «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν», φιλοξενήθηκε η Κατερίνα Γερονικολού και μίλησε για την επαγγελματική της πορεία αλλά και τα προσωπικά της. «Δε θα ήθελα να παρουσιάσω ξανά μια εκπομπή, ωστόσο αν βρισκόμουν ξανά στην παρουσίαση θα ήθελα να είναι με κάτι που πραγματικά με αφορά. Μια εκπομπή για θέατρο, σινεμά, βιβλία […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Κατερίνα Γερονικολού: "Δεν θέλω να με ρωτάνε πότε θα παντρευτώ και πότε θα κάνω παιδιά"

"Ο μεγαλύτερος φόβος μου σήμερα είναι να μη χάσω τίποτα απ’ όσα αγαπάω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»