Κατερίνα Γερονικολού: «Η ερώτηση αν θα κάνεις παιδιά είναι εντελώς κατευθυνόμενη»

15:40 - 11/10/2022

Η Κατερίνα Γερονικολού μίλησε για πολλά στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στην ερώτηση που δεν θα […] The post Κατερίνα Γερονικολού: «Η ερώτηση αν θα κάνεις παιδιά είναι εντελώς κατευθυνόμενη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Γερονικολού: Είναι μια ερώτηση εντελώς κατευθυνόμενη – Πρέπει να αλλάξει

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» της ΕΡΤ μίλησε η ηθοποιός Κατερίνα Γερονικολού και αποκάλυψε άγνωστα πράγματα για την ίδια. «Αυτό που δεν ξέρετε για μένα είναι ότι όλοι οι φίλοι μου με κοροϊδεύουν για τον τρόπο που οδηγώ» ανέφερε αρχικά η ηθοποιός. Σε ότι αφορά, μια συνήθεια της που θα ήθελε να αλλάξει, η Κατερίνα Γερονικολού τόνισε πως θα ήθελε να μην τρελαίνεται τόσο πολύ για τα γλυκά ή έστω να βρει ένα που δεν της αρέσει.Ποια συνήθεια όμως του αγαπημένου της Γιάννη Τσιμιτσέλη θα ήθελε να αλλάξει; «Να μην πετάει τα ρούχα στο πάτωμα» απάντησε χαμογελαστή η Κατερίνα Γερονικολού. «Στο παρελθόν έχω παρουσιάσει μια εκπομπή που ήταν πολύ του γούστου μου. Αν ποτέ παρο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Γερονικολού: Η ερώτηση που της κάνουν συνέχεια και την ενοχλεί

«Είναι μια ερώτηση εντελώς κατευθυνόμενη, που πρέπει να αλλάξει» λέει η ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»