Συγκινεί ο Μιχάλης Μουρούτσος για Αλέξανδρο Νικολαΐδη: «Συνοδοιπόροι στον πρωταθλητισμό, Σ΄αγαπάω αδερφέ μου»

10:26 - 14/10/2022

Θρήνος για τον θάνατο του Αλέξανδρου Νικολαΐδη ο οποίος έφυγε από τη ζωή μόλις στα 43 To άρθρο Συγκινεί ο Μιχάλης Μουρούτσος για Αλέξανδρο Νικολαΐδη: «Συνοδοιπόροι στον πρωταθλητισμό, Σ΄αγαπάω αδερφέ μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κυριάκος Μητσοτάκης για Αλέξανδρο Νικολαΐδη: Σκληρή η απώλειά του – Ήταν ένας πρωταθλητής της ζωής

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης ξεκίνησε την τοποθέτησή του εκφράζοντας τα συλλυπητήριά του για τον θάνατο του Ολυμπιονίκη και αναπληρωτή εκπροσώπου Τύπου, Αλέξανδρου Νικολαΐδη. Είναι μια στενάχωρη ημέρα η σημερινή και θα ήθελα να εκφράσω την θλίψη μου για την τόσο σκληρή απώλεια του Αλέξανδρου Νικολαΐδη. Ήταν ένας πρωταθλητής της ζωής της έδωσε νόημα και με τα λόγια που είπε φεύγοντας από αυτή. Ήταν ένας υπέροχος αθλητής και ένας καλός οικογενειάρχης ένας άξιος αντίπαλος. Τα θερμά μου συλλυπητήρια» είπε ο πρωθυπουργός.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκινεί ο Μιχάλης Μουρούτσος για τον θάνατο του Αλέξανδρου Νικολαΐδη: "Σε αγαπάω αδερφέ μου"

"Σε ευχαριστούμε για όλα. Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ. Να μας προσεχείς τώρα από ψηλά."

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»