Νίκαια: «Μου έβαλαν δύο πιστόλια στο μυαλό, με βίασαν» - Συγκλονίζει η 14χρονη που απήχθη

18:46 - 14/10/2022

Σύμφωνα με τα όσα καταγγέλλει ο Κώστας Γιαννόπουλος, πρόεδρος του «Χαμόγελου του Παιδιού» το παιδί κακοποιήθηκε σεξουαλικά και σωματικά

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκαια: «Μου έβαλαν δύο πιστόλια στο μυαλό» – Συγκλονίζει η 14χρονη που απήγαγαν πέντε άντρες και τη βίασαν

Συγκλονιστικά είναι όσα ανέφερε η 14χρονη που είχε πέσει θύμα απαγωγής στη Νίκαια την περασμένη Παρασκευή από πέντε άνδρες, καθώς ανέφερε ότι τη βίασαν υπό την απειλή όπλου. Η ανήλικη κοπέλα με καλυμμένα χαρακτηριστικά και αλλοιωμένη φωνή μίλησε στο «Live News» και ανέφερε πως «μου έβαλαν δύο πιστόλια στο μυαλό. Απειλούσαν την ασφάλεια του μικρού μου αδερφού». «Με βίασαν. Παρακαλούσα να μη μου κάνουν κακό», είπε χαρακτηριστικά. Μάλιστα, σύμφωνα με τον πρόεδρο του «Χαμόγελου του Παιδιού», Κώστα Γιαννόπουλου «πέρασε φριχτή κατάσταση μαζί τους – 5 άνδρες – αυτές τις μέρες κακοποιήθηκε και σωματικά και σεξουαλικά» ανέφερε ο κ. Γιαννόπουλος στο Mega. Το χρονικό της υπόθεσης Την προηγούμενη Παρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Διαβάστε στην Απογευματινή: Ο Κασσελάκης ανακάλυψε την... πυρίτιδα - Καλά νέα από το υπουργείο Εργασίας, ανεβαίνουν τα ποσά για το εφάπαξ, μπουνιές και χυδαιότητες στη Βουλή, off οι Σπαρτιάτες από τις ευρωεκλογές

Ξυλοδαρμός στην Βουλή: Με 10 χρόνια φυλακή κινδυνεύει ο ανεξάρτητος βουλευτής Κ. Φλώρος - Στη ΓΑΔΑ πέρασε το βράδυ, σήμερα η απολογία του

Επιχείρηση “Βορράς” από τον Κυριάκο Μητσοτάκη ενόψει ευρωεκλογών - Στο Μαξίμου σήμερα οι βουλευτές της ΝΔ σε Θεσσαλία, Κεντρική και Δυτική Μακεδονία

Premier League: Νίκη εξάδας για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ήττα... πισωγύρισμα για την Νιουκάστλ

Έβερτον - Λίβερπουλ 2-0: Ονείρωξη για τα "ζαχαρωτά", στερούν το πρωτάθλημα από τη συντοπίτισσα

Αλέξης Κούγιας: Συγκίνησε την Έλενα Παπαβασιλείου - "Με έσωσε συγγενής σας"