Πρίντεζης: «Δεν μου λείπει το μπάσκετ, το τερμάτισα»

21:38 - 16/10/2022

Για το πρώτο του παιχνίδι στο ΣΕΦ ως θεατής μίλησε ο Γιώργος Πρίντεζης.

Διαβάστε Περισσότερα στο fosonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πρίντεζης: «Δεν μου λείπει το μπάσκετ, έδωσα ότι είχα»

Ο Γιώργος Πρίντεζης μίλησε για τη επιστροφή του στο Σ.Ε.Φ. μετά την απόσυρσή του από τα παρκέ και για το αν του λείπει το μπάσκετ.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Πρίντεζης: Δεν μου λείπει το μπάσκετ, έδωσα ότι είχα

Ο Γιώργος Πρίντεζης έδωσε σήμερα το παρών στο Σ.Ε.Φ. για να παρακολουθήσει την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με το Περιστέρι, η οποία συνδυάστηκε με την επιστροφή του Βασίλη Σπανούλη στα… παλιά του λημέρια ως προπονητή των φιλοξενούμενων. Μετά το τέλος του αγώνα, ο Πρίντεζης παραχώρησε συνέντευξη στην οποία περιέγραψε το πως ένιωσε που βρέθηκε στο Σ.Ε.Φ. ως θεατής, ενώ απάντησε και στον αν του λείπει άθλημα στο οποίο διέπρεψε. Επιπλέον μίλησε και για τον παλιό του συμπαίκτη, Βασίλη Σπανούλη και την ομάδα που έχει φτιάξει. «Ήταν περίεργο συναίσθημα, γιατί έχω έρθει χιλιάδες φορές εδώ για προπόνηση και τώρα ήμουν θεατής. Χαίρομαι όμως για την ομάδα που τη βλέπω σε πολύ καλή κατάσταση, αλλά και

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ fosonline.gr

ΦΩΣ στο Στοίχημα: Γκολ και θέαμα στην Κύπρο

Οι φυτικές πρωτεΐνες «μεγαλώνουν» γερές γυναίκες

Άφηναν ανοιχτό το τηλέφωνο στα μπουζούκια για να μερακλώνει Θεσσαλονικιός λεφτάς με την Πόλυ Πάνου

Bιλντόζα: Έπεσε θύμα διάρρηξης την ώρα του αγώνα με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ

ΝΒΑ: Οι Πέισερς ισοφάρισαν τους Μπακς - Νίκες για Μάβερικς και Τίμπεργουλβς (highlights)

Ολυμπιακός: Ο Άρης δεν αστειεύεται και ο Μεντιλίμπαρ είναι ενήμερος για τις προθέσεις των «κιτρίνων»