Οι δηλώσεις του Πρίντεζη για την επιστροφή του στο ΣΕΦ

21:38 - 16/10/2022

Οι δηλώσεις του Πρίντεζη για την επιστροφή του στο ΣΕΦ 16/10/2022 Ο Γιώργος Πρίντεζης κάθισε στις court seats του ΣΕΦ, για πρώτη φορά ως θεατής, σε αγώνα του Ολυμπιακού. Ένιωσε λίγο αμήχανα στην αρχή, αλλά στην πορεία συνήθισε το νέο ρόλο του, εξηγώντας στην κάμερα της ΕΡΤ πώς ένιωσε στη διάρκεια του αγώνα. Αναλυτικά όσα δήλωσε: «Περίεργο, ιδιαίτερο συναίσθημα, μοναδικό. Περίεργο γιατί ενώ έχω έρθει ίσως χιλιάδες φορές εδώ για να κάνω προπόνηση, αλλά δεν έχω ξανάρθει από αυτή τη θύρα στο γήπεδο. Χαίρομαι ακόμα περισσότερο που είδα την παλιά μου ομάδα, ειδικά όταν βρίσκεται σε μια τόσο όμορφη κατάσταση. Χαίρομαι όμως και για τον Μπίλι, που έχει φτιάξει ένα

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Ο Μπαρτζώκας για τον αγώνα με Μπαρτσελόνα και την επιτυχία της Κ19 του Ολυμπιακού

Με Κωνσταντέλια, η αποστολή του ΠΑΟΚ στη Λαμία, εκτός ο τιμωρημένος Ζίβκοβιτς

Εγκρίθηκε το αίτημα των προπονητών για 26 ποδοσφαιριστές στην αποστολή στο Euro 2024

«Να’ τοι, να’ τοι οι πρωταθλητές»-Οι οπαδοί του Ολυμπιακού αποθέωσαν στο αεροδρόμιο τους κατακτητές του Youth League

Η πρόταση Παναθηναϊκού για Μπερνάρ και η στάση του παίκτη

Γουόκαπ: «Σημαντική η απουσία Παπανικολάου-Θα πρέπει να βγουν μπροστά κάποια άλλα παιδιά»