Τζόυς Ευείδη: «Μετά το “Ρετιρέ” δούλευα σερβιτόρα – Απέφευγα να πάω στο Δελφινάριο, προτιμούσα να σερβίρω»

17:46 - 17/10/2022

Ο Τζόυς Ευείδη βρέθηκε καλεσμένη στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ το μεσημέρι της Δευτέρας. Η αγαπημένη To άρθρο Τζόυς Ευείδη: «Μετά το “Ρετιρέ” δούλευα σερβιτόρα – Απέφευγα να πάω στο Δελφινάριο, προτιμούσα να σερβίρω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόυς Ευείδη: Απέφευγα να πάω στο Δελφινάριο, προτιμούσα να σερβίρω

“Έχω στερηθεί δουλειές που ήθελα να τις κάνω γιατί δεν με συνέφεραν οικονομικά” δήλωσε η Τζόυς Ευείδη. Η Τζόυς Ευείδη κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 και μίλησε για τις δουλειές που έκανε για να επιβιώσει οικονομικά. «Απέφευγα να πάω στο Δελφινάριο. Προτιμούσα να σερβίρω. Και με το μυαλό που έχω τώρα δεν θα πήγαινα. ... Περισσότερα To άρθρο Τζόυς Ευείδη: Απέφευγα να πάω στο Δελφινάριο, προτιμούσα να σερβίρω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τζόυς Ευείδη: Μετά το Ρετιρέ δούλεψα ως σερβιτόρα- Ο Κιμούλης με βοήθησε πιο πολύ από όλους

Ο Τζόυς Ευείδη βρέθηκε χθες καλεσμένη στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ.Ο Τζόυς Ευείδη βρέθηκε χθες καλεσμένη στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ.Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μέσα σε άλλα στην Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για την περίοδο που δούλευε ως σερβιτόρα. «Είμαι κομπλεξική, ντρέπομαι να πάω να ζητήσω δουλειά. Γενικά δεν ζητάω. Δεν έχω πάρει τηλέφωνο ποτέ. Είχα πάει όμως γονυπετής στον Λειβαδά να με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τζόυς Ευείδη: «Μετά το “Ρετιρέ” δούλευα σερβιτόρα»

Ο Τζόυς Ευείδη βρέθηκε καλεσμένη στο «Στούντιο 4» και μίλησε για τα κόμπλεξ της όσον αφορά στον επαγγελματικό τομέα αλλά και την περίοδο που δούλευε ως σερβιτόρα. «Είμαι κομπλεξική, ντρέπομαι να πάω να ζητήσω δουλειά. Γενικά δεν ζητάω. Δεν έχω πάρει τηλέφωνο ποτέ. Είχα πάει όμως γονυπετής στον Λειβαδά να με πάρει στο θέατρο, τα αρχαία χρόνια. Ήθελα […] The post Τζόυς Ευείδη: «Μετά το “Ρετιρέ” δούλευα σερβιτόρα» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»