Τζέιμς Κόρντεν: Χαμός με τον παρουσιαστή – «Έφαγε πόρτα» από το εστιατόριο Balthazar λόγω της συμπεριφοράς του

10:14 - 18/10/2022

Σάλο προκάλεσε η συμπεριφορά του παρουσιαστή του «Late Late Show» Τζέιμς Κόρντεν σε γνωστό εστιατόριο της Νέας Υόρκης. Μάλιστα, ο ιδιοκτήτης του εστιατορίου Keith McNally τον χαρακτήρισε ως τον «πιο κακοποιητικό πελάτη» που είχε ποτέ. Όλα όμως φαίνεται πως είχαν αίσιο τέλος. «Ο Τζέιμς Κόρντεν μόλις μου τηλεφώνησε και ζήτησε συγγνώμη», έγραψε ο McNally στο Instagram το βράδυ της Δευτέρας. «Όπως είμαι και εγώ άνθρωπος που τα έχει σκ… πολλές φορές πιστεύω ακράδαντα στις δεύτερες ευκαιρίες», συμπλήρωσε. Ο McNally, στον οποίο ανήκει το γνωστό εστιατόριο Balthazar, αστειεύτηκε στη συνέχεια ότι αν ο 44χρονος τον αφήσει να παρουσιάσει την εκπομπή του για 9 μήνες, μπορεί να ανακαλέσει την απαγόρευ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα