Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους για metoo: Δεν την καθόλου εύκολο για μένα να μιλήσω

13:48 - 18/10/2022

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους μίλησε στο «Πάμε Δανάη» για την συγκινητική συνάντηση με τον Απόστολο Γκλέτσο, τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού και το κίνημα του Metoo. Η ηθοποιός μίλησε για την συμμετοχή της στην παράσταση «Διάλεξε τον θάνατό σου αγάπη μου». Διαβάστε επίσης: Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Κάθε γυναίκα οφείλει να βρει τη θέση που της αξίζει στον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Δεν απόλαυσα την δημοσιότητα, ήταν πολύ τρομακτική

Η ηθοποιός Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» για την συγκινητική συνάντηση με τον Απόστολο Γκλέτσο, τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού & το κίνημα του METOO. «Είμαι πολύ χαρούμενη που βρίσκομαι στην παράσταση, «Διάλεξε τον θάνατό σου αγάπη μου», σε αυτό το θέατρο και με αυτούς τους ανθρώπους. Ήταν ένα προσωπικό μου όνειρο να ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Δεν απόλαυσα την δημοσιότητα, ήταν πολύ τρομακτική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους για metoo: «Δεν ήταν καθόλου εύκολο για μένα να μιλήσω»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους παραχώρησε συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», όπου μίλησε για την συγκινητική συνάντηση με τον Απόστολο Γκλέτσο, τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού και το κίνημα του Metoo.Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους παραχώρησε συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», όπου μίλησε για την συγκινητική συνάντηση με τον Απόστολο Γκλέτσο, τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού και το κίνημα του Metoo.Η ηθοποιός μίλησε για την συμμετοχή της στην παράσταση «Διάλεξε τον θάνατό σου αγάπη μου». «Είμαι πολύ χαρούμενη που βρίσκομαι στην παράσταση, «Διάλεξε τον θάνατό σου αγάπη μου», […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους για metoo: «Δεν ήταν καθόλου εύκολο για μένα να μιλήσω»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους μίλησε στο «Πάμε Δανάη» για την συγκινητική συνάντηση με τον Απόστολο Γκλέτσο, τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού και το κίνημα του Metoo. Η ηθοποιός μίλησε για την συμμετοχή της στην παράσταση «Διάλεξε τον θάνατό σου αγάπη μου». «Είμαι πολύ χαρούμενη που βρίσκομαι στην παράσταση, «Διάλεξε τον θάνατό σου αγάπη μου», σε αυτό […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: "Δεν απόλαυσα τη δημοσιότητα, ήταν πολύ τρομακτική"

Η ηθοποιός μίλησε για την επιτυχία της σειράς «Ψίθυροι Καρδιάς»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου