Άννα Βίσση: Με την Μαριάννα Λάτση και τον Πάρι Κασιδόκωστα στην παρουσίαση βιβλίου του Γιώργου Αρσενάκου

07:06 - 19/10/2022

Το παρών έδωσαν το βράδυ της Τρίτης 18 Οκτωβρίου η Άννα Βίσση με την Μαριάννα Λάτση To άρθρο Άννα Βίσση: Με την Μαριάννα Λάτση και τον Πάρι Κασιδόκωστα στην παρουσίαση βιβλίου του Γιώργου Αρσενάκου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Αννα Βίσση παρέα με την Μαριάννα Λάτση και τον Πάρι Κασιδόκωστα σε παρουσίαη βιβλίου

Οι τρεις τους βρέθηκαν το βράδυ της Τρίτης στην παρουσίαση βιβλίου του Γιώργου Αρσενάκου.

Διαβάστε το στο in.gr

Άννα Βίσση: Με τα αγαπημένα sneakers των celebrities στην παρουσίαση του βιβλίου του Γιώργου Αρσενάκου – Πόσο κοστίζουν

Μια εντυπωσιακή εμφάνιση πραγματοποίησε η Άννα Βίσση το βράδυ της Τρίτης σε κεντρικό βιβλιοπωλείο στο Σύνταγμα. Η αγαπημένη τραγουδίστρια βρέθηκε στην παρουσίαση του βιβλίου του Γιώργου Αρσενάκου με το τίτλο «Ένα θέλω μπορεί». Η Άννα Βίσση ήταν ιδιαίτερα λαμπερή, ενώ δεν σταμάτησε να συζητά και να ποζάρει με αγαπημένους καλλιτέχνες. Ο CEO της Panik Records […] The post Άννα Βίσση: Με τα αγαπημένα sneakers των celebrities στην παρουσίαση του βιβλίου του Γιώργου Αρσενάκου – Πόσο κοστίζουν appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»