Αγγελική Λάμπρη: «Μπορεί και να τον σκοτώσω, τέλος, δεν το χωράει το μυαλό μου»

15:08 - 20/10/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Αγγελική Λάμπρη στην δημοσιογράφο Κατερίνα Νινιού και το Πρωινό μας στον ΣΚΑΪ. […] The post Αγγελική Λάμπρη: «Μπορεί και να τον σκοτώσω, τέλος, δεν το χωράει το μυαλό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Λάμπρη: «Μπορεί και να τον σκοτώσω, τέλος, δεν το χωράει το μυαλό μου, αν πειράξει έστω και μια τρίχα από τα μαλλιά της»

Στην δημοσιογράφο Κατερίνα Νινιού και το Πρωινό μας στον ΣΚΑΪ μίλησε η Αγγελική Λάμπρη. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε στη σύντομη τηλεοπτική της απουσία, το κίνημα metoo καθώς και τα συνεχή περιστατικά βίας που ολοένα και αυξάνονται στην κοινωνία μας. Στην δημοσιογράφο Κατερίνα Νινιού και το Πρωινό μας στον ΣΚΑΪ μίλησε η Αγγελική Λάμπρη. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε στη σύντομη τηλεοπτική της απουσία, το κίνημα metoo καθώς και τα συνεχή περιστατικά βίας που ολοένα και αυξάνονται στην κοινωνία μας. Εξομολογήθηκε πως «μετά το Survivor, μετά το metoo, μετά από όλα αυτά ήθελα λίγο την ησυχία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»