Μάριος Αθανασίου: «Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 17 ετών μέσα σε ένα ταξί»

19:20 - 20/10/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή  «Το Πρωινό» βρέθηκε την Πέμπτη 20/10 ο Μάριος Αθανασίου. Ο γνωστός ηθοποιός, σε To άρθρο Μάριος Αθανασίου: «Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 17 ετών μέσα σε ένα ταξί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Αθανασίου: «Στα 17 μου με παρενόχλησαν σεξουαλικά μέσα σε ένα ταξί»

Ο ηθοποιός μίλησε για το δυσάρεστο περιστατικό που βίωσε ως έφηβος και πώς το μετέφερε στα παιδιά του, προκειμένου να προσέχουν περισσότερο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάριος Αθανασίου: «Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά στα 17»

Ο Μάριος Αθανασίου, σε μια συνέντευξη εφ’όλης της ύλης αναφέρθηκε στην υπόθεση των Σεπολίων, που έχει συγκλονίσει το ΠανελλήνιοΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μάριος Αθανασίου: Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά στα 17 σε ένα ταξί

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό» του Ant1 βρέθηκε καλεσμένος ο Μάριος Αθανασίου το πρωί της Πέμπτης (20/10) και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις εξελίξεις που αφορούν την υπόθεση του Κολωνού. Ο ηθοποιός τόνισε πως η πρόληψη είναι ένας σημαντικός παράγοντας για τα παιδιά ενώ εξομολογήθηκε και ένα περιστατικό που του είχε τύχει σε μικρότερη ηλικία. «Υπήρχαν κατά καιρούς αρκετά τέτοια περιστατικά στην ελληνική κοινωνία… Η αναφορά μου όμως, ήταν τα κυκλώματα και όχι στα μεμονωμένα περιστατικά. Στα μεμονωμένα περιστατικά ξέρεις ότι πρέπει να φυλάγεσαι. Δεν αλλάζει η ζωή μας τώρα, από αυτό το περιστατικό, από πριν έπρεπε να έχουμε το νου μας… Τα κυκλώματα λειτουργούν και με αυτούς που δίνουν λεφτά κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάριος Αθανασίου: «Μου έχει συμβεί να με παρενοχλήσουν στα 17 μου σε ένα ταξί»

  Ο Μάριος Αθανασίου την Πέμπτη 20/10 παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Το Πρωινό» του ΑΝΤ1. Ο αγαπημένος ηθοποιός μέσα σε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάριος Αθανασίου: «Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά στα 17 μου σε ένα ταξί»

Ο Μάριος Αθανασίου ήταν καλεσμένος στο Πρωινό και μίλησε μεταξύ άλλων για τις συγκλονιστικές εξελίξεις με την υπόθεση στον Κολωνό.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μάριος Αθανασίου: Μου έχει συμβεί να με παρενοχλήσουν στα 17 σε ένα ταξί

Ο γνωστός ηθοποιός Μάριος Αθανασίου ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» και μίλησε- μεταξύ άλλων- για τις συγκλονιστικές εξελίξεις με την υπόθεση βιασμού της 12χρονης στον Κολωνό.Ο γνωστός ηθοποιός Μάριος Αθανασίου ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» και μίλησε- μεταξύ άλλων- για τις συγκλονιστικές εξελίξεις με την υπόθεση βιασμού της 12χρονης στον Κολωνό.Ο ηθοποιός τόνισε ότι η πρόληψη είναι ένας σημαντικός παράγοντας για τα παιδιά και μίλησε για ένα περιστατικό που είχε τύχει στον ίδιο σε μικρότερη ηλικία. «Υπήρχαν κατά καιρούς αρκετά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάριος Αθανασίου: «Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά στα 17 σε ένα ταξί»

Ο Μάριος Αθανασίου ήταν καλεσμένος στο Πρωινό και μίλησε μεταξύ άλλων για τις συγκλονιστικές εξελίξεις με την υπόθεση στον Κολωνό. […] The post Μάριος Αθανασίου: «Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά στα 17 σε ένα ταξί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μάριος Αθανασίου: Στα 17 μου με παρενόχλησαν μέσα σε ένα ταξί

Μία συνέντευξη εφ' όλης της ύλης παραχώρησε ο Μάριος Αθανασίου και με αφορμή την υπόθεση του Κολωνού, αποκάλυψε πως στο παρελθόν είχε βιώσει ένα περιστατικό παρενόχλησης κι ο ίδιος.

Διαβάστε το στο real.gr

Μάριος Αθανασίου: "Μου έχει συμβεί να με παρενοχλήσουν σεξουαλικά στα 17 ενώ ήμουν σε ένα ταξί" [Βίντεο]

"Τα παιδιά μιμούνται τις πράξεις των γονιών τους - Υπάρχουν συνομήλικοί μου που βγάζουν τα παιδιά τους έξω για να δουν γκομενάκια" είπε ο Μάριος Αθανασίου

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μάριος Αθανασίου: «Στα 17 μου με παρενόχλησαν σεξουαλικά»

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Μάριος Αθανασίου και με αφορμή την υπόθεση του Κολωνού και το 12χρονο κορίτσι που βίαζε και εξέδιδε ο 53χρονος, αποκάλυψε πως στο παρελθόν είχε βιώσει ένα περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης κι ο ίδιος.Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» και αρχικά, ανέφερε: «Υπήρχαν κατά καιρούς τέτοια περιστατικά στην ελληνική κοινωνία, ξέραμε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Μάριος Αθανασίου: "Με έχουν παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 17 ετών μέσα σε ένα ταξί"

"Οι πράξεις των παιδιών είναι τα λάθη των γονιών"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»