Έρρικα Πρεζεράκου: «Είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω»

14:56 - 21/10/2022

Καλεσμένη της Μπέττυς Μαγγίρα βρέθηκε η Έρρικα Πρεζεράκου την Παρασκευή στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN. Μέσα […] The post Έρρικα Πρεζεράκου: «Είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έρρικα Πρεζεράκου: Την ώρα που έγινε το ατύχημα, είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω

“Καμιά φορά συμβαίνουν τόσο μεγάλα σοκ που λες ώπα και κάνεις επαναπροσδιορισμό για όλα όσα έχεις σκεφτεί” ανέφερε η Έρρικα Πρεζεράκου. Η Έρρικα Πρεζεράκου ήταν καλεσμένη στο Ποιος είναι πρωινιάτικα με την Μπέττυ Μαγγίρα και μίλησε για το πολύ σοβαρό ατύχημα που είχε. Πιο συγκεκριμένα, η Έρρικα Πρεζεράκου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «τα τελευταία δύο χρόνια ... Περισσότερα To άρθρο Έρρικα Πρεζεράκου: Την ώρα που έγινε το ατύχημα, είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή»

Η Έρρικα Πρεζεράκου μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» για το πόσο την έχουν αλλάξει σαν άνθρωπο οι δυσκολίες με τις οποίες έχει έρθει αντιμέτωπη...

Διαβάστε το στο Zougla

Έρρικα Πρεζεράκου: Όταν έγινε το ατύχημα με το χέρι μου είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες 4 ώρες να ζήσω

Για τον θάνατο της 7χρονης ανιψιάς της από καρκίνο και το ατύχημα σε σκάφος, από το οποίο έχασε το μικρό δάχτυλο του χεριού της, και το πώς τόσο σημαντικά γεγονότα που συνέβησαν στη ζωή της τα τελευταία χρόνια έχουν επηρεάσει τον τρόπο σκέψης της μίλησε η Έρρικα Πρεζεράκου. «Συνέβαιναν πράγματα το ένα μετά το άλλο, και έκλαψα και πόνεσα αλλά το καλοκαίρι έδωσα χρόνο στον εαυτό μου να συνειδητοποιήσει τι έχει συμβεί. Οι άνθρωποι δεν ξέρουμε πόση δύναμη έχουν μέσα τους μέχρι να συμβεί κάτι» είπε αρχικά η αθλήτρια, που ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open. «Δεν είναι μόνο ο θάνατος της ανιψιάς μου και το ατύχημα με το χέρι μου. Τα τελευταία δύο χρόνια έχουν συμβεί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή»

Η Έρρικα Πρεζεράκου μίλησε σήμερα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» για το πόσο την έχουν αλλάξει σαν άνθρωπο οι δυσκολίες με τις οποίες έχει...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: «Την ώρα που έγινε το ατύχημα, είπα μέσα μου πως έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω»

H Έρρικα Πρεζεράκου αναφέρθηκε στα σκληρά γεγονότα που βίωσε τα τελευταία δύο χρόνια. H Έρρικα Πρεζεράκου αναφέρθηκε στα σκληρά γεγονότα που βίωσε τα τελευταία δύο χρόνια. Η αθλήτρια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τόνισε αρχικά, πως αυτά τα πέντε γεγονότα που βίωσε, άλλαξαν το πώς βλέπει τα πράγματα. «Τα τελευταία δύο χρόνια έχουν συμβεί πέντε γεγονότα, τα οποία δεν μπορώ να αναφέρω. Πολύ σημαντικά. Μετά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή»

Για το πόσο την έχουν αλλάξει σαν άνθρωπο οι δυσκολίες με τις οποίες έχει έρθει αντιμέτωπη To άρθρο Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή»

Η Έρρικα Πρεζεράκου μίλησε σήμερα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» για το πόσο την έχουν αλλάξει σαν άνθρωπο οι δυσκολίες με τις οποίες έχει έρθει αντιμέτωπη τα δυο τελευταία χρόνια. Το άρθρο Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: «Σκέφτηκα ότι μου απομένουν μόνο 4 ώρες ζωής»

H Έρρικα Πρεζεράκου δεν δίστασε να αναφερθεί και στην αποβολή που είχε πριν μερικά χρόνια. (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: Όταν συνέβη το ατύχημά μου είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω

Η Έρρικα Πρεζεράκου ήταν καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής “Ποιος είναι πρωινιάτικα” την Παρασκευή. Η αθλήτρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο πόσο την έχουν αλλάξει σαν άνθρωπο οι δυσκολίες, τις οποίες αντιμετώπισε τα δύο τελευταία χρόνια. “Τα τελευταία δύο χρόνια έχουν συμβεί πέντε γεγονότα τα οποία όμως δεν μπορώ να τα αναφέρω. Πολύ σημαντικά. Μετά τον […] The post Έρρικα Πρεζεράκου: Όταν συνέβη το ατύχημά μου είπα μέσα μου πως μάλλον έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: Όταν συνέβη το ατύχημα με το χέρι μου σκέφτηκα ότι έχω άλλες τέσσερις ώρες στη ζωή

H Έρρικα Πρεζεράκου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα” παραχωρώντας μία αποκαλυπτική συνέντευξη. Συγκεκριμένα, η αγαπημένη αθλήτρια αναφέρθηκε στις δυσκολίες που έχει αντιμετωπίσει τα τελευταία δύο χρόνια καθώς και πόσο την έχουν αλλάξει σαν άνθρωπο. «Οι άνθρωποι δεν ξέρουμε πόση δύναμη έχουμε μέσα μας μέχρι που μας συμβαίνει κάτι και λέμε, “ουάου, άντεξα αυτό;” […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν έγινε το ατύχημα με το χέρι, είπα μέσα μου πως έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω»

Καλεσμένης στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» ήταν η Έρρικα Πρεζεράκου και μίλησε για τα σκληρά γεγονότα που βίωσε τα τελευταία δύο χρόνια. «Τα τελευταία δύο χρόνια έχουν συμβεί πέντε γεγονότα, τα οποία δεν μπορώ να αναφέρω. Πολύ σημαντικά. Μετά τον Μάιο, αισθάνθηκε ότι μου επιτρέπω να δω όλες τις πλευρές, τα κομμάτια και το πώς […] The post Έρρικα Πρεζεράκου: «Όταν έγινε το ατύχημα με το χέρι, είπα μέσα μου πως έχω άλλες τέσσερις ώρες να ζήσω» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»