Γιώργος Κωνσταντίνου: «Με στιγμάτισε, μου είπε δεν θέλω να πεθάνω γιατί δεν θα σε βλέπω»

00:38 - 22/10/2022

Ο Γιώργος Κωνσταντίνου ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Αυτός κι ο Άλλος, κάνοντας αναδρομή στους σημαντικούς σταθμούς της καριέρας του. Μεταξύ […] The post Γιώργος Κωνσταντίνου: «Με στιγμάτισε, μου είπε δεν θέλω να πεθάνω γιατί δεν θα σε βλέπω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κωνσταντίνου: «Μου είχε πει “δεν θέλω να πεθάνω, γιατί δεν θα σε βλέπω”»

Ο σπουδαίος ηθοποιός μιλά για την μητέρα του και συγκλονίζει

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Κωνσταντίνου: Μου είχε πει ότι δεν θέλω να πεθάνω, γιατί δεν θα σε βλέπω – Αυτό με στιγμάτισε

Το περασμένο καλοκαίρι, ύστερα από 64 ολόκληρα χρόνια στο θέατρο, έπαιξε για πρώτη φορά τραγωδία, γνωρίζοντας τεράστια επιτυχία, απόδειξη ότι καθ’ όλη τη διάρκεια αυτής της πλούσιας καριέρας δεν έχει σταματήσει να τολμά και να πειραματίζεται. Ο μεγάλος μας ηθοποιός Γιώργος Κωνσταντίνου βρέθηκε στην παρέα του «Αυτός και ο άλλος» με τους Θοδωρή Βαμβακάρη και Τάκη Γιαννούτσο, την Παρασκευή (21/10), στην ΕΡΤ, για ένα… προφιτερόλ και πολλές περισσότερες γλυκές στιγμές της μεγάλης διαδρομής του. Μίλησε για την απρόσμενη επιτυχία της κλασικής πλέον σκηνής με το προφιτερόλ στην ταινία «Χτυποκάρδια στο θρανίο», που έκανε ένα ολόκληρο θέατρο να βουίζει, όπως λέει, και τον ίδιο θιασάρχη μέσα σε μια

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Κωνσταντίνου: «Μου είχε πει η μητέρα μου ότι «θέλω να πεθάνω, γιατί δεν θα σε βλέπω»- Με στιγμάτισε

Ο Γιώργος Κωνσταντίνου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της ΕΡΤ «Αυτός κι ο Άλλος», και προκάλεσε αίσθηση με τα όσα είπε.Ο Γιώργος Κωνσταντίνου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της ΕΡΤ «Αυτός κι ο Άλλος», και προκάλεσε αίσθηση με τα όσα είπε.Μέσα σε άλλα, ο καταξιωμένος ηθοποιός μίλησε για την αυτοβιογραφία του και το πόσο του στοίχισε όταν έχασε τη μητέρα του. «Περισσότερο το συναίσθημα είναι αυτό που με αγγίζει τώρα πια. Πιστεύω ότι αυτό είναι το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η συγκινητική εξομολόγηση του Γιώργου Κωνσταντίνου – Μου είπε «δεν θέλω να πεθάνω, γιατί δεν θα σε βλέπω» (βίντεο)

Καλεσμένος στην εκπομπή “Αυτός και ο Άλλος” της ΕΡΤ βρέθηκε ο γνωστός και πολυαγαπημένος ηθοποιός Γιώργος Κωνσταντίνου, ο οποίος θυμήθηκε τα δύσκολα παιδικά του χρόνια, περιέγραψε την σχέση του με τη μητέρα και εξήγησε πώς πήρε την απόφαση να ακολουθήσει το επάγγελμα του ηθοποιού. Ειδικά για την σχέση του με τη μητέρα του ο Γιώργος […] Το άρθρο Η συγκινητική εξομολόγηση του Γιώργου Κωνσταντίνου – Μου είπε «δεν θέλω να πεθάνω, γιατί δεν θα σε βλέπω» (βίντεο) εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»