Γιάννης Αντετοκούνμπο: Τι πρέπει να κάνει για να ψηφιστεί ως ο κορυφαίος Ευρωπαίος όλων των εποχών

14:14 - 26/10/2022

Στην πρόσφατη λίστα με τους 40 κορυφαίους Ευρωπαίους παίκτες όλων των εποχών, ο Γιάννης Αντετοκούνμπο βρίσκεται κάτω μόνο από τον Ντιρκ Νοβίτσκι και αυτό γίνεται να αλλάξει στο εγγύς μέλλον. Η δυναμική μιας λίστας με τους κορυφαίους Ευρωπαίους όλων των εποχών καταστρατηγεί ipso facto et ab initio το έγκριτο του μέσου που την δημοσιεύει. Η […] The post Γιάννης Αντετοκούνμπο: Τι πρέπει να κάνει για να ψηφιστεί ως ο κορυφαίος Ευρωπαίος όλων των εποχών appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Αν πιστεύω ότι είμαι ο κορυφαίος παίκτης στον κόσμο; Όχι

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο άρχισε τη 10η σεζόν του στο ΝΒΑ με τους Μιλγουόκι Μπακς, τους οποίους οδήγησε στην κατάκτηση του πρωταθλήματος το 2021, με τους Αμερικανούς να περιμένουν πολλά από αυτόν και φέτος και να τον θεωρούν τον καλύτερο παίκτη μπάσκετ του κόσμου, κάτι πάντως που ο ίδιος δεν πιστεύει για τον εαυτό του, όπως τόνισε σε δηλώσεις του. Δύο φορές MVP του ΝΒΑ, πρωταθλητής πρόπερσι, σταθερή παρουσία στα All Star Games, ο Αντετοκούνμπο είναι ένα από τα πιο δυνατά brand names στο κορυφαίο πρωτάθλημα μπάσκετ του κόσμου, αλλά ο ίδιος δεν πιστεύει ότι είναι ο καλύτερος όλων. «Αν πιστεύω ότι είμαι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο; Όχι. Νομίζω ότι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο είναι αυτός

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Όχι, δεν είμαι ο κορυφαίος παίκτης στον κόσμο»

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έχει μπει πιο... πεινασμένος από ποτέ στη…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Όχι, δεν είμαι ο κορυφαίος παίκτης στον κόσμο

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έχει μπει πιο... πεινασμένος από ποτέ στη 10η σεζόν του στο κορυφαίο πρωτάθλημα μπάσκετ του κόσμου και ο Έλληνας σούπερ σταρ είναι αποφασισμένος να φτάσει σε μία…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»