Γωγώ Τσαμπά: «Με κουμαντάριζε το αλκοόλ, πήγαινα επάνω σε ένα διερχόμενο αυτοκίνητο»

12:34 - 28/10/2022

Η Γωγώ Τσαμπά μίλησε στην Super Κατερίνα για το παρ’ ολίγον τροχαίο που την έκανε να σταματήσει το αλκοόλ αλλά […] The post Γωγώ Τσαμπά: «Με κουμαντάριζε το αλκοόλ, πήγαινα επάνω σε ένα διερχόμενο αυτοκίνητο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γωγώ Τσαμπά για τον εθισμό της στο αλκόολ: «Με κουμαντάριζε, πήγαινα επάνω σε ένα διερχόμενο αυτοκίνητο»

Η Γωγώ Τσαμπά μίλησε στην «Super Κατερίνα» για το παρ’ ολίγον τροχαίο...

Διαβάστε το στο Zougla

Γωγώ Τσαμπά: Σταμάτησα το ποτό όταν πήγα να πέσω σε οικογένεια με το αυτοκίνητο

Δείτε όλα όσα είπε

Διαβάστε το στο tanea.gr

Γωγώ Τσαμπά γιια τον εθισμό της στο αλκόολ: «Με κουμαντάριζε, πήγαινα επάνω σε ένα διερχόμενο αυτοκίνητο»

Η Γωγώ Τσαμπά μίλησε στην «Super Κατερίνα» για το παρ’ ολίγον τροχαίο που την έκανε να σταματήσει το αλκοόλ αλλά και για τις αλλαγές που αποφάσισε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γωγώ Τσαμπά: "Με κουμαντάριζε το αλκοόλ, πήγαινα επάνω σε ένα διερχόμενο αυτοκίνητο"

"Από το αντίθετο ρεύμα κατεβαίνει ο άνθρωπος και μου λέει ο άνθρωπος τι να σου πω τώρα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»