Φίλιππος Σοφιανός: «Ο Δημήτρης Λιγνάδης ως συστημικό ον είχε μια συστημική δίκη»

18:44 - 28/10/2022

Καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρα βρέθηκε ο Φίλιππος Σοφιανός την Παρασκευή στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με αφορμή τη […] The post Φίλιππος Σοφιανός: «Ο Δημήτρης Λιγνάδης ως συστημικό ον είχε μια συστημική δίκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φίλιππος Σοφιανός: Ο Δημήτρης Λιγνάδης ως συστημικό ον είχε μια συστημική δίκη

Καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρα βρέθηκε ο Φίλιππος Σοφιανός την Παρασκευή στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με αφορμή τη συμμετοχή στο Κόκκινο Ποτάμι. Ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε, μέσα σε όλα, στον χώρο του θεάτρου και όλα όσα ήρθαν στο φως για κακοποιητικές συμπεριφορές και σεξουαλικές παρενοχλήσεις. Πιο συγκεκριμένα, ο Φίλιππος Σοφιανός σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με φοβίζει ειλικρινά σήμερα ο χώρος μας. Έχει πέσει πολύ μελάνι από πολλές σουπιές, όχι άδικα, νομοτελειακά όπως έχει πέσει μελάνι και στην πολιτική ζωή του τόπου. Δηλαδή την θολούρα που υπάρχει δεν θα μπορούσε να την γλιτώσει το θέατρο. Αν σκεφτείς ότι, όταν βγήκα εγώ το ’80 από το Εθνικό θέατρο, έβγαι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»