Νατάσα Καλογρίδη: Έχασα στα 6 μου τον πατέρα μου σε αυτοκινητιστικό, ήταν τραυματικό

23:24 - 01/11/2022

“Όμως, περνώντας τα χρόνια άρχισα να συνειδητοποιώ ότι μετά την απώλεια αυτός ο πυρήνας, δηλαδή η μητέρα μου, ο αδελφός μου κι εγώ, έγινε τόσο δυνατός και μεγαλώσαμε με τόση αγάπη που ώρες-ώρες λέω ότι, αν δεν είχε συμβεί αυτό, ίσως να μην ήμασταν μια γροθιά σήμερα” ανέφερε η Νατάσα Καλογρίδη. Η Νατάσα Καλογρίδη βρέθηκε ... Περισσότερα To άρθρο Νατάσα Καλογρίδη: Έχασα στα 6 μου τον πατέρα μου σε αυτοκινητιστικό, ήταν τραυματικό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι