Καρεμπέ: Θέλω να δω τον Ολυμπιακό σε ευρωπαϊκό τελικό και ας γελάνε με αυτό

20:32 - 02/11/2022

Ο Κριστιάν Καρεμπέ είχε δηλώσει τον Σεπτέμβριο ότι ο στόχος του Ολυμπιακού πρέπει να είναι η παρουσία στον τελικό του Europa League και -γιατί όχι- και η κατάκτησή του, δήλωση που είχε κάνει και πέρυσι και την οποία επανέλαβε μιλώντας και σε Μέσο της Γαλλίας, όπου αναφέρθηκε και στο μέλλον του, όπως και στους Βαλμπουενά, Μαρσέλο και γενικά τις μεταγραφές των Πειραιωτών. Αναλυτικά όσα είπε ο αθλητικός διευθυντής του Ολυμπιακού στο γαλλικό δίκτυο France 3 Pays de la Loire… Για το πως πήγε στον Ολυμπιακό: «Ο κ. Μαρινάκης είχε ζητήσει από τον κόσμο να ψηφίσει για παίκτες που είχαν… σημαδέψει θετικά την ομάδα. Το όνομά μου ήρθε πρώτο. Με προσκάλεσαν σε μία φιέστα και στο τέλος χωρίς να το ξέρω

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα