Σισέ: Αγαπάω τον Παναθηναϊκό, η καρδιά μου και η ψυχή μου θα είναι μαζί σας

15:50 - 06/11/2022

Το μήνυμά του για το ντέρμπι του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο έστειλε ο Τζιμπρίλ Σισέ, τονίζοντας ότι παρόλο που δεν θα δώσει το παρών η καρδιά και η ψυχή του είναι δίπλα στην ομάδα, ενώ έστειλε σύνθημα νίκης. «Σήμερα είναι μία ιδιαίτερα μέρα. Ακόμη το θυμάμαι σαν να ήταν χθες. Η ατμόσφαιρα ήταν καυτή. Προς όλους τους παίκτες. Αυτό το παιχνίδι είναι ζωτικής σημασίας για τους οπαδούς και εμένα ως οπαδό. Τίποτα άλλο, μόνο νίκη. Το 100% δεν είναι αρκετό για το παιχνίδι αυτό. Όλοι μαζί εσείς πρέπει να κάνετε το καλύτερό σας παιχνίδι. Ήθελα να είμαι μαζί σας σήμερα στην Λεωφόρο, αλλά πιστέψτε με, η καρδιά μου και η ψυχή μου θα είναι μαζί σας. Αγαπάω τον Παναθηναϊκό!», έγραψε στο I

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σισέ: «Η καρδιά και η ψυχή μου είναι μαζί σου Παναθηναϊκέ»

Ο Τζιμπρίλ Σισέ με ανάρτησή του εξέφρασε το πόσο ήθελε να βρίσκεται απόψε στη Λεωφόρο, τονίζοντας ωστόσο πως η καρδιά του θα είναι εκεί.

Διαβάστε το στο in.gr

Σισέ: «Η καρδιά και η ψυχή μου είναι μαζί σου Παναθηναϊκέ» (ΦΩΤΟ)

Σισέ: «Η καρδιά και η ψυχή μου είναι μαζί σου Παναθηναϊκέ» (ΦΩΤΟ) 06/11/2022 Ο Τζιμπρίλ Σισέ είναι γνωστό πως έχει στην καρδιά του τον Παναθηναϊκό και το εκφράζει με κάθε ευκαιρία μέσα από τα προφίλ του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Ο Γάλλος πρώην παίκτης των «πράσινων» εξήγησε σε μήνυμά του πόσο θα ήθελε να είναι στο αποψινό ντέρμπι στη Λεωφόρο ενώ τόνισε πως το μόνο αποτέλεσμα που υπάρχει είναι η νίκη. Αναλυτικά η ανάρτηση: «Σήμερα είναι μια πολύ ιδιαίτερη μέρα. Ακόμα θυμάμαι σαν να ήταν χθες την καυτή ατμόσφαιρα. Για όλους τους παίκτες αυτό το παιχνίδι είναι ζωτικής σημασίας, για τους οπαδούς και για μένα ως οπαδό. Τίποτα άλλο εκτός από τη νίκη δεν

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα