Ελένη Ράντου: Το οικοδόμημα της ζωή μας με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έπεσε ποτέ

13:16 - 07/11/2022

Για τη ζωή της με τον Βασίλη Παπακωσταντίνου μίλησε στο «Πάμε Δανάη!» η Ελένη Ράντου. «Το οικοδόμημα της ζωής μας με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έπεσε ποτέ, ίσως επειδή είμαστε δυο ισχυρές προσωπικότητες. Συνήθως το κάστρο απειλείται όταν η μία είναι λιγότερο δυνατή προσωπικότητα από την άλλη και καταπιέζεται. Όταν γνωριστήκαμε με τον Βασίλη, εγώ έκανα τα πρώτα μου βήματα, οπότε εκείνος αποδέχτηκε το δικό μου ξεδίπλωμα που ερχόταν σιγά – σιγά. Το θέμα είναι εάν εγώ θα άντεχα το βάρος του “είσαι η γυναίκα του τάδε…”» είπε. Και συνέχισε: «Όταν γνωριστήκαμε δεν ήμουν «η Ελένη μας», αλλά «το καινούργιο κορίτσι του Βασίλη. Με στρίμωχνε η ιδέα ότι πρέπει να αποδείξεις ότι δεν εί

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ράντου: Η εξομολόγηση για τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου και το πρόβλημα υγείας της μητέρας της

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Ελένη Ράντου στον Άρη Καβατζίκη και την εκπομπή To άρθρο Ελένη Ράντου: Η εξομολόγηση για τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου και το πρόβλημα υγείας της μητέρας της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Τζέφρι Πάιατ: Η Ελλάδα και η ΔΕΗ παράδειγμα για την ενεργειακή μετάβαση

Δημοσκόπηση Opinion Poll: Ποιοι προηγούνται στα ευρωψηφοδέλτια Νέας Δημοκρατίας και ΣΥΡΙΖΑ

Συνάντηση του γερμανού προέδρου Σταϊνμάιερ με Ερντογάν και Ιμάμογλου στην Τουρκία

Άγρια συμπλοκή ανηλίκων στον Ωρωπό για ένα μπουφάν: Το μαχαίρι της επίθεσης ψάχνει η ΕΛ.ΑΣ.

Τα «δίδυμα» της ΝΔ στις Ευρωεκλογές: ποιος πάει με ποιον – Η φωτογραφία που θέλει ο Ανδρουλάκης και η πώληση της ACS

Πότε αρχίζει το εορταστικό ωράριο για το Πάσχα – Τι ισχύει για τη Μεγάλη Εβδομάδα