Χρύσπα: «Γουστάρω να τρώω, αν θέλω να πάρω 15 κιλά μαγκιά μου»

14:16 - 10/11/2022

Με αφορμή το νέο της τραγούδι και videoclip, η Χρύσπα μίλησε στο «Πρωινό μας» και τον To άρθρο Χρύσπα: «Γουστάρω να τρώω, αν θέλω να πάρω 15 κιλά μαγκιά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσπα: «Γουστάρω να τρώω, αν θέλω να πάρω 15 κιλά μαγκιά μου και μη με κοιτάς»

Με αφορμή το νέο της τραγούδι και videoclip, η Χρύσπα μίλησε στο «Πρωινό μας» και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον σύζυγό της, τα δημοσιεύματα που την ενόχλησαν...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρύσπα: Γουστάρω να τρώω. Αν θέλω να πάρω 15 κιλά, μαγκιά μου– Όταν ήμουν πιτσιρίκι έκανα εξοντωτικές δίαιτες

Η τραγουδίστρια Χρύσπα αναφέρθηκε στη ζωή της και την καριέρα της, στον σύζυγό της, τα δημοσιεύματα που την ενόχλησαν και τις εξαντλητικές δίαιτες στο παρελθόν.Η τραγουδίστρια Χρύσπα αναφέρθηκε στη ζωή της και την καριέρα της, στον σύζυγό της, τα δημοσιεύματα που την ενόχλησαν και τις εξαντλητικές δίαιτες στο παρελθόν.Με αφορμή το νέο της τραγούδι και videoclip, η Χρύσπα μίλησε στο «Πρωινό μας», στον ΣΚΑΪ και τον δημοσιογράφο Χρήστο Λυσσέα. Όπως είπε αρχικά για τον σύζυγό της και τη γνωστή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Xρύσπα για εξαντλητικές δίαιτες: Δημιούργησα πρόβλημα στον εαυτό μου – Γουστάρω να τρώω, αν θέλω να πάρω 15 κιλά μαγκιά μου»

Με αφορμή το νέο της τραγούδι και videoclip, η Χρύσπα μίλησε στο «Πρωινό μας» και τον δημοσιογράφο Χρήστο Λυσσέα. Μεταξύ άλλων, η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στον σύζυγό της, τα δημοσιεύματα που την ενόχλησαν και τις εξαντλητικές δίαιτες στο παρελθόν.«Ο σύζυγός μου έχει το τιμόνι της επιχείρησής μας, εγώ είμαι επί των δημοσίων σχέσεων. Δεν με ενδιαφέρει […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»