Ελένη Ράντου: «Δεν εμπιστεύομαι τη γνώμη του Βασίλη Παπακωνσταντίνου γιατί είναι πάντα θετική»

14:44 - 11/11/2022

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Πέμπτης 10/11 η θεατρική παράσταση “Το πάρτι της ζωής μου” της To άρθρο Ελένη Ράντου: «Δεν εμπιστεύομαι τη γνώμη του Βασίλη Παπακωνσταντίνου γιατί είναι πάντα θετική» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ράντου για Παπακωνσταντίνου: «Δεν εμπιστεύομαι τη γνώμη του γιατί είναι πάντα θετική»

«Ό,τι και να κάνω θα μου πει, “τι καλά που το έκανες"» δήλωσε η ηθοποιός - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Ράντου: Δεν εμπιστεύομαι τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, η γνώμη του είναι πάντα θετική

Το βράδυ της Πέμπτης έκανε πρεμιέρα η θεατρική παράσταση «Το πάρτι της ζωής μου» της Ελένης Ράντου, και από το κοινό δε θα μπορούσε να λείπει ο σύζυγός της Βασίλης Παπακωνσταντίνου. Μετά το τέλος της παράστασης, η Ελένη Ράντου μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες και αποκάλυψε ότι δεν εμπιστεύεται τη γνώμη του συζύγου της στα επαγγελματικά ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Ράντου: Δεν εμπιστεύομαι τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, η γνώμη του είναι πάντα θετική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ράντου για Παπακωνσταντίνου: «Δεν εμπιστεύομαι τη γνώμη του γιατί είναι πάντα θετική»

Για τη θεατρική παράσταση στην οποία συμμετέχει, αλλά και τον σύζυγό της, Βασίλη Παπακωνσταντίνου μίλησε η Ελένη Ράντου σε πρόσφατες δηλώσεις που έκανε. Το «πάρτι της ζωής μου» έκανε πρεμιέρα και ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου έδωσε το «παρών» και μάλιστα κάθισε στις μπροστινές θέσεις για να παρακολουθήσει την παράσταση. Στο τέλος, η ηθοποιός μίλησε στις τηλεοπτικές […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Γιώργος Ευαγγέλου – Αντιγόνη Νεόφυτου: Ξαφνικός χωρισμός για τον σκηνοθέτη και την ηθοποιό από τη «Γη της Ελιάς»

Χριστίνα Μπόμπα: Το σχόλιο για τα παραπάνω κιλά και η απάντησή της – «Άργησα να το καταλάβω»

Λίτσα Πατέρα για Ελένη Μενεγάκη: «Μακάρι να επιστρέψει στον ΑΝΤ1»

Μαρία Ιωαννίδου για την ηλικία της: «Είναι ντροπή τους να γράφουν πόσο χρονών είμαι, θα μπορούσα να κάνω μήνυση»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρίση στον γάμο τους πέντε χρόνια πριν και οι φήμες για τρίτο πρόσωπο

Νέο χαμόγελο με όψεις ρητίνης